xcounter
#

Боротьба за "зайві" F-22 триває, у США не поспішають завчано списати аж 32 літаки

7272
Боротьба за "зайві" F-22 триває, у США не поспішають завчано списати аж 32 літаки

Ця історія тягнеться вже досить давно і нагадує епопею зі штурмовиками A-10, які Повітряні сили США не могли тривалий час списати

Повітряні сили США у своєму бюджетному запиті на 2025 рік оголосили про плани відправити на "пенсію" одразу 250 літаків, з яких аж 32 одиниці — це F-22 Block 20, які вже нібито не потрібні служби, тому їх треба списати, щоб вивільнити кошти на інші програми — втім, у Конгресі вже неодноразово наголошували, що не дозволять позбутися одразу такої кількості літаків п’ятого покоління, і це протистояння наразі не втрачає своєї актуальності.

F-22
Фото — U.S. Air Force

Так, сьогодні у Конгресі вкотре акцентують — у випадку списання цих літаків, військові зіштовхнуться з серйозними труднощами, як от проблеми з експлуатацією, навчанням, випробуваннях, а також й з додатковими витратами. Також там ставлять під сумнів висновки щодо того, що оновити ці 32 літаки до новіших стандартів — це аж надто дорого, розповідає видання The War Zone.

Читайте також: Чи можна ATACMS інтегрувати під F-16: або як у Ізраїлі зробили Air Lora

Свої занепокоєння щодо плану списати F-22 вкотре висловлює й рахункова палата уряду (GAO), мовляв, у Повітряних силах так і не обґрунтували, а як же вони будуть проводити навчання та випробування у випадку, коли в них буде одразу на 32 літаків менше, і коли до навчань доведеться залучати варіанти Block 30/35, які повинні виконувати бойові місії.

Суперечливою GAO вважає і тезу про те, що відмова від 32 літаків F-22 Block 20 дозволить зекономити кошти — бо у ПС не врахували, а скільки їм у такому випадку доведеться витратити більше на технічне обслуговування тих літаків, що залишилися, бо ж доведеться більшою кількістю вильотів компенсувати меншу кількість винищувачів.

Наприклад, станом на сьогодні для підготовки пілотів ПС США на літаки F-22 у близько 90% використовується саме версія Block 20, і лише 10% припадає на Block 30/35, водночас частина бойового парку цих літаків сьогодні важлива безпосередньо для бойових дій та ймовірних конфліктів, особливо проти Китаю в Тихому океані для виконання завдань на дальніх відстанях.

Те саме можна сказати й про процеси тестування — зокрема два літаки F-22 Block 20 є частиною групи з випробувань та оцінки програми Raptor. Наприклад, на них тестують "снайперські" капсули IRST та інші технології.

Крім того, саме F-22 мав би бути таким собі "інкубатором" технології для розвитку програми бойової авіаційної системи майбутнього NGAD, який якраз і має замінити на полі бою ці літаки п’ятого покоління.

Втім, майбутнє NGAD вже сьогодні виглядає не настільки однозначним, бо нещодавно у ПС США заявили, що рішення по цій програмі ще не було прийнято, і цілком може бути так, що проєкт перебуває взагалі під загрозою відтермінування чи навіть скасування.

Читайте також: Бразилія хоче купити вживані F-16 замість нових Gripen