xcounter
#

Армія Білорусі вже третій тиждень проводить навчання: вже знімають стару техніку з баз зберігання

25760
БРДМ-2 армії Білорусі
БРДМ-2 армії Білорусі

Білорусь вже три тижні проводить навчання своїх збройних сил

У збройних силах Білорусі з 4 травня триває так звана "раптова перевірка сил реагування", яка має охопити значну частину армії.

З 23 травня був оголошений новий етап, на якому проводиться "перевірка озброєння, військової та спеціальної техніки, що утримуються на тривалому зберіганні у військових частинах бойового, тилового та технічного забезпечення". За планом цієї перевірки, після зняття зі зберігання техніка має здійснити марш.

Читайте також: Рашисти готують "показуху" із пусками "Калібрів" біля окупованого Криму

БМП-2 армії Білорусі
БМП-2 армії Білорусі

Цікаво, що з 4 по 14 травня, на першому етапі маневрів відпрацьовувала фактичне те саме, що здійснила армії РФ на першому етапі вторгнення - висування довжелезними колонами у прорив. На другому етапі - з 15 по 21 травня провели висування додаткових батальйонно-тактичних груп з прикриттям підрозділів протиповітряної оборони, ракетних військ та артилерії.

Також на цьому етапі у західних областях Білорусі - Брестській та Гродненській здійснювалось формування територіальних військ. Тоді із запасу на військові збори планувалось призвати близько 430 осіб.

армія білорусі

Таким чином, на черговому етапі Білорусь повторює те, що зараз робить армія РФ -

знімає озброєння з баз зберігання

для поповнення втрат.

У будь-якому випадку, така активність білоруських збройних сил, разом із тим, що територія цієї країни використовується для агресії проти України, що робить Мінськ спільником Москви, потребує від ЗСУ тримати надійне прикриття 1000-км кордону з Білоруссю.

Також нагадаємо, що одразу з декількох джерел Defense Express стало відомо, що окупанти 22 травня цього року на білоруській території перемістили три пускові установки ОТРК "Искандер".

Читайте також: Режим Лукашенка нарешті визнав, що продає Путіну зброю для війни проти України
ТЕГИ Війна