xcounter
#

РФ заявляє, що МиГ-31К з Чорного моря пускатимуть "Кинжал" навіть по HIMARS

22368
Рашисти готують до вильоту МиГ-31К з ракетою "Кинжал", ілюстративне зображення довоєнних часів
Рашисти готують до вильоту МиГ-31К з ракетою "Кинжал", ілюстративне зображення довоєнних часів

А ще загарбники переконані, що їх аеробалістичні ракети начебто достатньо точні, щоб поцілити в авіаносець

Сьогодні президент країни-агресора Володимир Путін заявив про те, що начебто віддав наказ "ВКС РФ" почати постійне патрулювання над нейтральними водами Чорного моря, в тому числі з використанням МиГ-31К "Кинжал".

А для "закріплення ефекту" кремлівські пропагандони навіть почали розширювати цю тему. Наприклад, одне із рашистських "ЗМІ" поширило думку одного із своїх "експертів" про те, що "ВКС РФ" мають технічну можливість організувати постійне патрулювання МиГ-31К із "Кинжалами" в небі над Чорним морем, зокрема і для того, щоб провокувати постійні повітряні тривоги по всій території України.

Читайте також: Boeing хоче поставити двигун на JDAM та зробити гібрид бомби і крилатої ракети
МиГ-31К з ракетою "Кинжал", ілюстративне фото довоєнних часів

Також стверджується, що російські військові можуть використовувати повітряний простір над Чорним морем для запуску "Кинжалів" з МиГ-31К по важливим об’єктам та цілям поблизу лінії фронту, зокрема по пусковим установкам M142 HIMARS.

Крім того, кремлівські пропагандисти переконані, що літаки з "Кинжалами" в небі над Чорним морем начебто будуть здатні навіть постійно "загрожувати НАТО", зокрема кораблям ВМС США у Середземному морі. Бо мовляв "Кинжал" має дальність пуску до 2000 км та начебто має достатньо високу точність, щоб влучити у ціль типу "авіаносець".

Рашистський МиГ-31К з ракетою "Кинжал", ілюстративне фото довоєнних часів

Від Defense Express тут можемо додати наступне. Заяви російських пропагандистів у тій частині, де стосується погроз для НАТО та начебто можливості влучити в авіаносець ВМС США, то це якраз можна поставити під сумнів. Оскільки нема підтверджень того, що гіперзвукові або ж аеробалістичні ракети рашистів здатні влучати по рухомим цілям, та по цілям орієнтовним розміром в 350 метрів на 50 метрів.

А от з іншої сторони, до погрози виконувати пуски "Кинжалів" саме з акваторії Чорного моря слід поставитись дуже уважно. Оскільки таким чином рашисти можуть буквально "засвітити" один із своїх прийомів, як вони збираються "обходити" нашу систему ППО для проведення нових ракетних ударів по нашій країні.

Раніше Defense Express також писав про те, як в РФ оцінили ефект від ракет "Кинжал" у війні проти України.

МиГ-31К з ракетою "Кинжал", ілюстративне фото довоєнних часів
Читайте також: Boeing хоче поставити двигун на JDAM та зробити гібрид бомби і крилатої ракети