xcounter
#

Рашисти поставили мангал на БМПТ "Терминатор", після втрати двох машин за тиждень боїв

5429
БМПТ "Терминатор" з "мангалом", жовтень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео
БМПТ "Терминатор" з "мангалом", жовтень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео

Як загарбники продовжують використовувати ці машини в боях проти ЗСУ, і які є особливості

У відкритому доступі з’явились відео, із яких випливає, що російські окупанти почали ставити так звані "мангали" навіть на бойові машини підтримки танків БМПТ "Терминатор". З таким "апгрейдом" була помічена як мінімум одна бронемашина цього типу. І, як можемо припускати, установка "мангала" на БМПТ "Терминатор" відбулась після того, як протягом одного тижня боїв росіяни втратили мінімум дві машини цього типу, про що сповіщав командувач ОСУВ "Таврія" генерал Тарнавський 11 жовтня та 14 жовтня відповідно.

Востаннє до цього моменту новини про використання рашистами "Термінаторів" були влітку цього року, коли окупанти "засвітили" використання цих машин у форматі "їздить та стріляє" біля Авдіївки для боїв уночі.

Читайте також: Пентагон почав друкувати деталі для атомних субмарин на 3D-принтері й вважає це єдиним шансом
БМПТ "Терминатор" виходить на позицію для стрільби в умовах туману, жовтень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео

Водночас, російські пропагандисти показали не тільки те, що «мангал» тепер є і на БМПТ "Термінатор", але й також – деякі особливості використання цих машин в боях проти ЗСУ.

Наприклад, загарбники стверджують, що використовують ці БМПТ в боях проти наших воїнів на "Донецькому напрямку", тобто є певна ймовірність, що "Терминатор" може "засвітитись" і при нових штурмах Авдіївки.

При цьому ці російські ББМ можуть використовуватись і для підтримки окремих штурмових груп, тоді задача зводиться до ведення вогню із автоматичних 30-мм гармат по укріпленням, будівлям та териконам, які можуть використовувати наші війська для оборони. Або ж – виконання прямо покладеного на БМПТ завдання, тобто підтримка танків, і в такому разі "Терминатор" має вести вогонь по розрахункам наших ПТРК.

Ось що бачить екіпаж БМПТ "Терминатор" при стрільбі з використанням тепловізійного каналу, жовтень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео

Росіяни визнають, що через інтенсивний вогонь артилерії можуть використовувати БМПТ "Терминатор" або вночі, або в туман, коли використання розвідувальних БПЛА з нашої сторони для коригування вогню може бути ускладненим.

Також загарбники по суті визнають та нарікають на високу інтенсивність використання нашими бійцями FPV-дронів для ураження бронетехніки, та на високу щільність постановки протитанкових та протипіхотних мін при оборонних діях ЗСУ.

Водночас рашисти також "засвітили", що для стрільби із БМПТ "Терминатор" в туман використовують приціл із інфрачервоним каналом. Якщо уважно вглядатись в кадри пропагандистів ворога, то виникає питання, а що взагалі там може побачити екіпаж ворожої бронемашини. Але з іншої сторони, схоже, що загарбники тут діють за принципом "краще так, аніж нічого".

БМПТ "Терминатор" веде вогонь в умовах туману, жовтень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео
Читайте також: У США створять нову версію ядерної бомби для спеціальних цілей на кшталт бункера Путіна