xcounter
#

Пекін попереду, Москва відстає: німецьке Міноборони вказало слабкі та сильні сторони армій РФ та Китаю

Пекін попереду, Москва відстає: німецьке Міноборони вказало слабкі та сильні сторони армій РФ та Китаю
2282

Однією з основних проблем армії РФ німецькі військові вважають катастрофічну нестачу ударних безпілотників

Німецьке оборонне відомство попереджає про зростаючу загрозу з боку Росії та Китаю з огляду на нові військові можливості цих двох країн.

Про це повідомляє німецьке видання Welt am Sonntag з посиланням на внутрішній документ планування Федерального міністерства оборони Німеччини.

Читайте також: Недоконкурент "Нептуну": як російська "матрьошка по-флотськи" стала комплексом "Рубеж-МЭ"
Китайська армія
Китай треба боятися більше, ніж Росію, вважають у Німеччині

Згідно з документом, Росія планує "дестабілізувати та послабити НАТО", тоді як метою Китаю є "забезпечення економічного розвитку та формування міжнародного порядку відповідно до власних інтересів".

Водночас зазначається, що "Китай все більше випереджає Росію з точки зору глобального впливу, зокрема і стосовно продажів зброї та військового співробітництва".

DF_26 Китай ракета
"Китай розширює свій ядерний потенціал", – кажуть у Німеччині

Так, за оцінками німецького оборонного відомства, у Китая "не тільки два мільйони солдатів, близько 6850 бойових танків і 1600 винищувачів", але й "найбільший у світі потенціал звичайних ракет", серед яких гіперзвукові з дальністю до 2500 км.

Крім того, Пекін систематично розширює свій ядерний потенціал, має низку власних ударних безпілотних систем та стає "активним гравцем у космосі".

Разом з тим, слабкими сторонами Китаю у Німеччині вважають відсутність належної професійної підготовки збройних сил та повноцінної координації між морськими і повітряними частинами.

БПЛА
Льотні випробування російського БПЛА "Охотник" не завершаться раніше 2023 року

Щодо Росії у міноборони Німеччини говорять наступне: "звичайні російські збройні сили чисельністю близько 840 тисяч осіб здатні досягти переваги у часі та просторі", однак Москва значно обмежена у проведенні тривалих військово-морських операцій "у всьому світі", а також відчуває значну нестачу ударних безпілотників.

Водночас у Німеччини викликає занепокоєння "застосування високоточних гіперзвукових засобів" та "модернізація ядерного потенціалу".

Військові РФ
У Німеччині російських військових називають "інструментом політичної дії та влади"

У звіті німецьких експертів також йдеться про те, що військові для Росії – це "інструмент політичної дії та влади", а максимальної вигоди для себе Москва намагається досягати за умов відносно невеликих витрат.

Читайте також: Нові ракетні шахти можуть свідчити про розширення ядерного арсеналу Китаю