xcounter
#

Іспанці думають, що МіГ-29 можна дозаправляти в повітрі, для чого підійде бразильський KC-390

10558
Польський МіГ-29 на 22-ій авіабазі в Мальборку, лютий 2023 року, фото - Defence24
Польський МіГ-29 на 22-ій авіабазі в Мальборку, лютий 2023 року, фото - Defence24

Гарна ілюстрація про те, наскільки країни НАТО іноді можуть бути обмежені в знаннях про один одного

Іспанський портал Infodefensa повідомив неочікувану новину, яка стосується взагалі Польщі, а саме – що ця країна розглядає варіант придбати у Бразилії військово-транспортні літаки KC-390 Millenium.

Автори цього видання відштовхуються від оцінок неназваних "європейських оглядачів", які вважають, що Польща може увійти до переліку країн-експлуатантів бразильських транспортників цього типу. І що при цьому Міноборони Польщі не стало ані підтверджувати, ані спростовувати інформацію про можливі перемовини з Бразилією по темі військово-транспортних KC-390.

Читайте також: Рашисти самі показали, що ЗСУ спалили їх "Земледелие", це досить рідкісна подія

В публікації Infodefensa йдеться також і про те, що чутки про можливі перемовини Польщі та Бразилії по темі купівлі транспортних літаків Millenium "підігрів" також і нещодавній візит групи журналістів профільних європейських ЗМІ на потужності бразильської Embraer, де були зокрема й представники від Польщі.

В свою чергу, на даний момент польські збройні сили мають в своєму розпорядженні лише сім середніх військово-транспортних літаків, а саме C-130 Hercules. Тому доволі логічно почути від польського Міноборони, що воно опрацьовує "різні варіанти поповнення флоту своїх військово-транспортних літаків".