Пілоти авіації військово-морських сил США готуються до майбутніх повітряних боїв, і тут командування американських ВМС має такі пріоритети.
Пілоти мають вміти діяти проти літальних апаратів із невідомими ТТХ, пілоти мають вміти діяти одразу проти груп літаків, в які "намішані" літальні апарати одразу декількох типів.
Читайте також: ВПС Німеччини залучатимуть для своїх тренувань приватну військову компанію Top Aces

З іншої сторони, авіація ВМС США не має достатньо літаків-"агресорів", щоб забезпечувати саме такий формат тренувань. В строю є 55 винищувачів F/A-18, які відіграють роль "агресора", але їх – недостатньо. Тому, як розповідав Defense Express, ВМС США хочуть докупити для тренувань 20 одномісних літаків F-16C Block 32 та шість двомісних F-16D Block 25, які мають прослужити як "агресори" мінімум до 2035 року.

Відповідно, щоб максимально якісніше використовувати кожен "Хорнет" для підготовки своїх пілотів, командування авіації ВМС США вирішило наносити на свої F/A-18 такий камуфляж, який би якомога досконаліше відображав противника, і водночас – міг би виступати таким собі психологічним "подразником" для пілотів "своєї" сторони.
Відтак, як пише портал The Drive, декілька літаків F/A-18 із складу ескадрильї VFC-12 розмалювали в камуфляжну схему "Біла акула", котру російські ВПС використовують при нанесенні фарби на свої винищувачі Су-57.

Але тут варто нагадати про такі фонові дані, про які раніше також розповідав Defense Express.
Наприкінці січня цього року стало відомо, що перший російський стройовий винищувач п’ятого покоління Су-57 надійшов на озброєння одного із авіаційних полків Південного військового округу. І що до кінця 2021 року стройові частини Повітряно-космічних сил РФ мають отримати ще п’ять літаків типу Су-57.

При цьому варто нагадати, що Південний військовий округ охоплює собою південь законної території РФ, і також – територію окупованого Криму.
Таким чином випливає, що Кремль вирішив перекинути свій черговий зразок "чудо-зброї" поближче до кордонів із Україною, а також – поближче до рубежів із Туреччиною. Відповідно – повітряні бої американських винищувачів та Су-57 найбільш ймовірні над водами Середземного або ж Чорного моря.

Але чи відбудуться такі зіткнення в реальності – схоже, залежить більше від волі "хазяїна Кремля".
Схоже, американські військові це розуміють, тому й готуються до майбутніх боїв у такий на перший погляд чудернацький спосіб, що був описаний декількома абзацами вище.

Читайте також: Після провалу з Су-57 в Росії замахнулись на створення власного F-35: запізнілий старт нереальних бажань