xcounter
#

Рашисти лише зараз зробили партію атомних торпед "Посейдон", якими лякали ще 3 місяці тому

19156
Атомна субмарина "Белгород", збудована як носій "Посейдонів", фото ілюстративне
Атомна субмарина "Белгород", збудована як носій "Посейдонів", фото ілюстративне

Але навіть і зараз таке російське "вундерваффе" не може бути носієм ядерної зброї, бо нема боєголовок

Портал The Drive з посиланням на рашистських пропагандистів пише, що лише зараз, у січні 2023 року, Міноборони РФ отримало невелику партію атомних торпед "Посейдон", що мають калібр аж 6 метрів, використовують міні-реактор в якості силової установки та призначені для ударів ядерною зброєю по військово-морським базам та портам "гіпотетичного противника", тобто США.

При цьому, як зауважують журналісти видання, відомство військового злочинця Шойгу прямо визнало, що отримало "Посейдони" без ядерних боєголовок. Що в свою чергу означає – такі "супер-торпеди" використовуватимуться хіба що для чергової серії випробувань. А усі відео із тестуваннями "Посейдонів", що були раніше у відкритому доступі – були насправді лише перевірками тих чи інших вузлів під час дослідно-конструкторських робіт.

Читайте також: У рашистів є атомний "Лошарик", і він простоїть на ремонті мінімум 7 років після пожежі
Схематичне зображення субмарини "Белгород", що може виступати носієм зокрема атомних торпедах "Посейдон", ілюстративна інфографіка від H I Sutton

Показово, що лише 3 місяці тому РФ намагалась "залякати" НАТО "вкидами" про те, що на черговий етап випробувань в Карське море вийшла субмарина спеціального призначення "Белгород", що може бути зокрема носієм цих самих "Посейдонів".

І що під час цих випробувань обов’язково відбудеться пуск із "Белгорода" цих самих "Посейдонів", кожен з яких начебто несе боєзаряд аж у 2 мегатонни. Але спочатку цей "вкид" був дезавуйований. А тепер ще й виявилось, що ніякого "Посейдона" як готового до застосування носія ядерної зброї – досі не існує в природі. Відповідно, реальні характеристики цього "виробу" досі перевірку не пройшли.

Атомна торпеда рашистів "Посейдон", ілюстративний рендер з відкритих джерел

І всі заяви про характеристики цього рашистського "вундерваффе", як то наприклад здатність подолати в автономному режимі весь Атлантичний океан і при цьому доставити до цілі особливо потужну боєголовку – не більш ніж насправді вигадки пропагандистів Кремля.

Читайте також: Росія хотіла поставити аж 200 ракет "Калибр" на "Дмитрий Донской", але човен піде на утилізацію