xcounter
#

Не доїхали з парадів, або чому "зникли" рашистські танки Т-90М та "Армата"

182732
Вороже "вундер-ваффе" Т-14 "Армата" на параді, ілюстративне фото довоєнних часів
Вороже "вундер-ваффе" Т-14 "Армата" на параді, ілюстративне фото довоєнних часів

Модернізовані танки Т-90М "Прорив" та перспективні танки Т-14 "Армата" російське командування боїться відправити у бій. В чому причина? Можлива відповідь на це питання – у матеріалі Defense Express.

Війна Росії проти України триває уже більше двох місяців. За весь цей час рашистське Міноборони так і не визнало, що їх орки зазнали важких втрат у бронетехніці.

За неповними даними порталу Oryx, ворог втратив уже 571 танк, за даними Генерального штабу ЗСУ - уже 939 танків. І це при тому, що за минулий 2021 рік армія ворога отримала лише 240 нових та модернізованих танків.

Читайте також: Пропагандони РФ почали вихвалятись тим що знищують власну техніку та захоплюють мисливські двостволки (фото)
Втрати ворога станом на 27 квітня 2022 року

Серед втрат числяться і старі танки Т-72А (на озброєнні з 1979 р), і відносно сучасні модернізовані Т-72Б3М та Т-80ВБМ. Але серед втрат або ж воюючих зразків нема "новинок" ОПК орків - розпіарених Т-90М "Прорыв" та Т-14 "Армата".

Хоча, за даними експертів, частини 1-ої танкової армії мають Т-90М та Т-14. І більше того - ешелон із танками Т-90М наприкінці лютого було помічено біля кордону з Україною. Так у чому ж справа? Невже Т-90М та Т-14 такі погані, що МО РФ не наважується пускати їх у бій?

Рашистський Т-90М "Прорыв", "парадна демонстрація", ілюстративне фото довоєнних часів

Точна відповідь невідома. Проте можна припустити, що Т-14, як і раніше, були та залишаються парадними макетами.

Досі не було інформації про закінчення державних випробувань та присвоєння конструкторської документації серійного індексу О1. При цьому, за даними журналу рашистського Міноборони "Вооружение и экономика", вартість кожного Т-14 на середину 2010-х років становила понад 400 мільйонів рублів.

Вороже "вундер-ваффе" Т-14 "Армата" на параді, ілюстративне фото довоєнних часів

Що стосується Т-90М, то їх, мабуть, планували ввести в бій наприкінці – показати з метою інформаційної підтримки просування експортної моделі Т-90МС. Адже в іншому випадку, Т-90М, як і усі інші типи танків, не уникнув би втрат та, можливо, важких. Адже частинам 1-ої танкової армії в Україні дуже дісталося. А публікація фото згорілої "краси та гордості" російського ОПК, завдало б непоправного удару по іміджу та експортним постачанням (хоча зараз, в умовах найжорстокіших санкцій, вони й так навряд чи можливі).

От і ховають Т-90М на російсько-українському кордоні, тримаючи у резерві. Адже знають, що по суті це давно застарілий танк. І за концепцією, і за ідеологією, та й з технічного вигляду.

Рашистський Т-90М "Прорыв", ілюстративне фото з відкритих джерел

Ну а якщо бути зовсім точним, то Т-90М (один!) був помічений в одному бойовому зіткненні, що відбулось 27 квітня за участі рашистської "Росгвардии". Але ніяких відомостей про бойове застосування танка як і конкретно в цьому епізоді, так і загалом - немає. Окреме незакрите питання - як взагалі у бойових порядках "Росгвардии" опинився Т-90М при тому, що це формування взагалі не володіє танками як штатним озброєнням.

Взагалі, усі ці "прориви" та "армати" виявилися придатними лише для парадів. А в бій російські танкісти їздять навіть на Т-72А/Б, яким вже 43/37 років виповнилося з моменту прийняття на озброєння.

Єдиний Т-90М "Прорыв", котрий "засвітився" у боях проти ЗСУ, 27 квітня 2022 року, фото з відкритих джерел
Читайте також: Суд в Москві вирішив прискорити "падіння у прірву" виробника танків "Уралвагонзавод"