xcounter
#

Топ-5 найпопулярніших відео Defense Express 2020 року на мільйон переглядів

Топ-5 найпопулярніших відео Defense Express 2020 року на мільйон переглядів
2762

Defense Express відібрав п’ять найпопулярніших відео про оборонку, які разом на нашому YouTube каналі назбирали понад одного мільйона переглядів

Відео випробувань новітньої зброї, детальні розмови з розробниками, можливість побачити, як виглядають оборонні підприємства зсередини. Все це стало можливим завдяки вам - читачам та глядачам Defense Express.

2020 року ми випустили під 70 відео, які загалом набрали понад 4,3 млн переглядів. А зараз відібрали п’ять найкращих з них.

Дивіться також: Найвидовищніші фото з навчань Збройних Сил України у 2020 році​

"Нептун" влучає у ціль: вогневі випробування комплексу РК-360МЦ

У квітні 2020 року береговий ракетний комплекс "Нептун" здійснив перше ураження морської цілі. Вже влітку будуть проведені фінальні випробування під час яких крилата ракета буде вже з бойовою частиною.

Напередодні Дня незалежності РК-360МЦ буде прийнято на озброєння армії України, а його творець - очільник ДККБ "Луч" Олег Коростельов отримає звання Герой України. А напередодні новорічних свят, 30 грудня ДККБ "Луч" уклало контракт з Міноборони на поставку першого комплексу у 2021 році.

Механізована бригада Збройних Сил України: як виглядає бойова міць армії

У березні Defense Express зафільмував одну з механізованих бригад Збройних Сил України, яка проводила контрольне практичне заняття на одному з полігонів. Саме такі заходи замінили стройовий огляд, який у часи СРСР був верхівкою “армійської показухи".

Це відео було зняте та опубліковане за згодою командування. Воно без прикрас демонструє бойову міць Збройних Сил України, в яких ще десять років тому боєздатність вимірювалась у пофарбованості бандажів на катках танків.

Руйнування міфів про "Нептун" та можливість створення потужнішої "Вільхи" - інтерв’ю з Олегом Коростельовим

Генеральний конструктор - Генеральний директор Олег Коростельов - беззаперечно один з найвизначніших українських зброярів.

А його інтерв'ю щодо деталей розробки "Нептуна" та "Вільхи" - стало найпопулярнішим на каналі Defense Express у YouTube.

Таємниці Baykar: як Туреччина за допомоги України створює зброю майбутнього

Ще на початку 2020 року Defense Express опублікував програму про турецьке підприємство Baykar Makina на якому створюються ударно-розвідувальні БПЛА Bayraktar TB2.

Ми стали першим українськими журналістами, яким на цьому підприємстві у всіх деталях показали процеси створення сучасних дронів. А враховуючи те, що Туреччина готова побудувати в Україні завод для виробництва Bayraktar TB2, сподіваємся, що скоро ми зможемо зняти аналогічне відео вже на батьківщині.

"Вільха" - точно в ціль: унікальні кадри влучання ракет

Високоточна система залпового вогню "Вільха", яка створена "ДККБ "Луч", вже серійно постачається до українського війська, проте до ексклюзивної публікації Defense Express мало хто бачив, як вона влучає у ціль та на що здатна її бойова частина.

Сподіваємось, що у 2021 році ми зможемо показати і влучення далекобійної версії - "Вільха-М", яка цьогоріч має завершити всі випробування та стати на озброєння українського війська.

Дивіться також: ​"Оборонка" України у 2020 році: топ-5 знакових фото