xcounter
#

Рашисти бідкаються на новий український дрон-камікадзе з "г*вна та палок": чому це найкраще рішення

13597
Рашисти бідкаються на новий український дрон-камікадзе з "г*вна та палок": чому це найкраще рішення

Як це не дивно, але зібраний з водопровідної труби, фанери та пластикових баклажок український дрон-камікадзе - найкраще рішення з усіх можливих

По ворожих позиціях вже на постійній основі прилітають нові українські дрони-камікадзе, які відрізняються тим, що зібрані, як говорять, з "г*вна та палок", при цьому на "палках" навіть зекономили.

Доволі габаритний дрон зібраний з фанери, яку, як здається, обшили щільним поліетиленом, паливний бак - 5-літрові баклажки, хвіст - водопровідна труба, апаратний відсік - фанерний ящик.

Читайте також: Китай зробив "копію" Ми-28 з індексом Z-21 на базі клону Black Hawk під назвою Z-20
дрон-камікадзе з гівна та палок Сімпсони

Здається - немає тут чим хизуватись, бо точно не відповідає жодним уявленням про сучасне озброєння. Але саме так і має виглядати ідеальний дрон-камікадзе. Бо вся його задача - здійснити один єдиний у своєму житті політ, який має завершитись тим, що він просто вріжеться у ціль. Таким чином найдорожче, що в ньому є - малогабаритний двигун внутрішнього згорання та система управління.

дрон-камікадзе з гівна та палок Сімпсони

А в теперішніх умовах: чим дешевша конструкція, яка забезпечує цей єдиний, але яскравий політ - тим краще. Якщо її можливо зібрати з асортименту невеликого будівельного магазину - це ідеально. Якщо для цього немає потреби у високоточних верстатах та висококваліфікованих робітниках - ще краще.

Саме це й демонструє такий український дрон-камікадзе, назва якого невідома, але з однією характерною ознакою - наліпкою з героями мультсеріалу The Simpsons.

дрон-камікадзе з гівна та палок Сімпсони

Також ворог зазначає, що камера цього дрона кріпиться до нього знизу. Тобто такий дрон-камікадзе є класичним баражуючим боєприпасом з можливістю керування на термінальній ділянці, а не лише для удару по стаціонарних цілях. Хоча ще "бідніша" комплектація також не виключена.

Водночас такі деталі, як розмір бойової частини, а також дальність польоту залишаються невідомими. Але з огляду на розмір паливного бака можливо припустити, що він все ж таки призначений для ударів по об'єктах на дальності у декілька десятків кілометрів від лінії фронту.

А на останок можливо навести слова одного з відомих українських конструкторів озброєння: "зробити дорого й дурень зможе, складно зробити дешево".

Читайте також: Чи можливо перетворити ФАБ-3000 на КАБ та який літак РФ її зможе підняти