xcounter
#

Повітряні Сили готуються захищатись від БПЛА та диверсантів: зоною тренувань тепер став Миргород

4426
Повітряні Сили готуються захищатись від БПЛА та диверсантів: зоною тренувань тепер став Миргород

Аналогічні навчання на минулому тижні відбулись на Миколаївщині, на аеродромі "Кульбакине"

831 бригада тактичної авіації повітряного командування "Центр" провела позапланове дводенне тактико-спеціальне навчання роти охорони. Про це сповістила прес-служба самої бригади

Головні завдання, які відпрацьовувались під час навчань – прикриття, охорона та оборона летовища та інших найбільш важливих об’єктів частини.

Читайте також: Миргородські авіатори готуються до бойових дій: відпрацювали роботу пунктів наведення літаків

Протягом двох днів військовослужбовці роти охорони авіаційної бригади відточували навички щодо протидії диверсійно-розвідувальним групам на території військової частини та аеродромі.

При цьому рота охорони також показала свою спроможність виконувати завдання за призначенням при будь-яких погодних умовах та в будь-який час доби, зокрема - при застосуванні противником безпілотних літальних апаратів.

"Військовики продемонстрували належний рівень підготовки, навченості та впевнені практичні дії при виконанні поставлених завдань", - наголосили у прес-службі бригади.

Як раніше розповідав Defence Express, 12 березня цього року аналогічні, тактико-спеціальні навчання з антитерористичного забезпечення провела 299 бригада тактичної авіації, що базується на аеродромі «Кульбакине».

Темою навчань було відбиття нападу на об'єкти бригади та вивід з під удару літаків на оперативні аеродроми.

Також нагадаємо – на початку лютого 2021 року контррозвідники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність агентурної мережі ФСБ РФ, яка діяла на території Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської та Чернігівської областей.

Серед їх завдань зокрема була організація диверсій на тому ж аеродромі "Кульбакине".

Читайте також: ​Всі проти одного: кораблі НАТО та України відпрацювали взаємодію в Чорному морі (фото)