xcounter
#

Авіатори в "Кульбакіне" вчились відбивати атаки диверсантів та вдосконалювали льотні навики

1365
Авіатори в "Кульбакіне" вчились відбивати атаки диверсантів та вдосконалювали льотні навики

На початку лютого Служба безпеки України викрила мережу агентів, одним із завдань яких було влаштувати диверсію на аеродромі "Кульбакине". 299 бригада тактичної авіації готова перешкодити будь-яким планам ворога

У 299 бригаді тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова розпочалися тактико-спеціальні навчання з антитерористичного забезпечення.

Тема навчань – "Відбиття нападу на об'єкти бригади та вивід з під удару літаків на оперативні аеродроми", сповістила прес-служба бригади на своїй сторінці у Facebook.

В ході навчань відпрацьовується порядок дій при отриманні сигналу на перебазування на оперативний аеродром, охорона і оборона об'єктів, відбиття нападу диверсійних груп, дії відповідно до ступеню загроз.

При цьому вдосконалювалась злагодженість дій особового складу згідно з бойовими розрахунками, у складі груп антитерористичного підрозділу.

Також, як розповіли у прес-службі, авіатори 299 бригади провели польоти за планом бойової підготовки.

Екіпажі відновлюють та вдосконалюють навички пілотування у світлу та темну пору доби. Інженерно-технічний склад забезпечує якісне виконання завдань льотної зміни.
Читайте також: ФСБ хотіла підірвати літаки на аеродромі "Кульбакине": до агентурної мережі входили колишні українські військові