xcounter
#

Яку зброю РФ з Путіним може попросити у КНДР та товариша Кім Чен Ина

9836
Яку зброю РФ з Путіним може попросити у КНДР та товариша Кім Чен Ина

РФ вже має уважно дивитися на досвід КНДР з опанування аналоговнєтних технологій, які можливо створити виключно в умовах тотальних санкцій завдяки ідеям Чучхе

Після того, як навіть Іран відмовив РФ у продажі своїх безпілотників, що взагалі є анекдотичною ситуацією, єдиним джерелом іноземного озброєння для Кремля стає КНДР.

До того ж сам Пхеньян прямо натякає Москві, що готовий дружно прийняти братерський рашиський народ у табір країн-ізгоїв, з культом особистості, постійними погрозами ядерною зброю та ракетами, заради яких звичайному населенню, час від часу, доводиться їсти траву.

Читайте також: Сотні мільйонів доларів на попіл: скільки РФ втратила від тотальних ударів HIMARS по складах боєприпасів - у грошах та часі

Інакше важко пояснити рішучий жест товариша Кім Чен Ина з визнання "ДНР" та "ЛНР". У будь-якому випадку, тепер у Донецьку та Луганську, напевно, знову з'явиться журнал "Корея", де все добре та все йде за планом.

кндр
Молодий та енергійний лідер КНДР може допомогти братському народу рашистів

А КНДР дійсно може відповісти на потребу армії РФ та посилити її певними видами озброєння, виробництво яких навіть не зміг налагодити аналоговнєтний російський військово-оборонний комплекс. Частину з них було продемонстровано під час парад у Пхеньяні на честь 90-річчя корейської народної армії, що пройшов 25 квітня цього року.

армія КНДР

Під час цього параду, як пише офіційний Пхеньян, "просуваючись вперед тільки по назначеному ЦК партії шляху, мотомеханізовані колони пройшли урочистою парадною ходою" демонструючи "залізну відданість заповітам Чучхе та особисто дорогому товаришу Кім Чен Ину".

Вочевидь рашистів мають зацікавити абсолютна новинка зброярів КНДР - баражуючі боєприпаси, які запускаються з транспортно-пускових контейнерів та ідеологічно нагадають Spike NLOS.

армія КНДР

Ці дрони-камікадзе спеціально призначені для знищення капіталістичного озброєння та можуть базуватися на шасі БТР-80 або спеціально заброньованих фургонах. З огляду на наявні фото, дрони оснащені агалоговнетними системами, які так і не змогли опанувати у РФ.

армія КНДР

Також не варто забувати про величезні втрати РФ у танках і замість вишукування на складах зберігання Т-62 з "бровями Брежнева" можливо просто попросити новітні північнокорейські танки.

армія КНДР

Закупівля їх у КНДР дозволить армії РФ переозброїтись на бойові машини абсолютно нового рівня значно швидше ніж на "Армату". Тим паче, що ця новітня розробка, яка велась під особистим контролем Кім Чен Ина, має абсолютну перевагу над російським проектом - вона не глохне під час параду.

армія КНДР

Окрім того, КНДР може запропонувати високоточні реактивні системи надвисокого калібру, які, на відміну від зенітних ракет С-300, призначені для ударів по наземних цілях.

армія КНДР

Якщо ж круглі пускові контейнери все одно викликають асоціації із зенітною системою, то Пхеньян може запропонувати сучасний форм-фактор.

армія КНДР

Через те, що ракета нагадує американський ATACMS це дозволить ФСБшникам стріляти нею по Воронежу та говорити, що це не вони.

армія КНДР

Але якщо перехід на нові системи може викликати логістичні труднощі та потребувати довгого навчання розрахунків абсолютно новому рівню технологій, то КНДР може запропонувати ракети, які максимально нагадують "Искандер".

армія КНДР

І буде цілком не дивно, якщо всі її компоненти, системи наведення та керування абсолютно ідентичні російській розробці. Хоч бери і прямо зараз заряджай у штатну пускову, які є у наявності армії РФ.

армія КНДР

Врешті-решт, зараз тренд у гіперзвуковій зброї і поки РФ вихваляється одиничними зразками блоку "Авангард", якщо добре попросити Кім Чен Ина, а також, звісно, прийняти ідеї Чучхе, можливо отримати гіперзвукові блоки для радянських "Скадів", точніше "Хвасон-8". А на додачу до них й шасі "МАЗ" у стильному сучасному дизайні. Навіть у Білорусі так не вміють.

армія КНДР

У будь-якому випадку військово-промисловий комплекс РФ вже має уважно дивитися на досвід КНДР з опанування дійсно аналаговнєтних технологій, які можливо створити виключно в умовах тотальних санкцій, технологічного ембарго та світової ізоляції протягом десятиріч. Тим паче, що якщо Пхеньян відмовить Москві, жодних інших шансів у Кремля немає.

Читайте також: Українська земля поглинає рештки рашиської бронетехніки - приголомшливі фото від ЗСУ