xcounter
#

Десятки С-130 у повітрі: у США провели масштабну "прогулянку слонів" з військово-транспортними літаками (фото)

1080
Десятки С-130 у повітрі: у США провели масштабну "прогулянку слонів" з військово-транспортними літаками (фото)

У вівторок, 14 липня, у США провели масштабні навчання "прогулянка слонів", в яких брали участь близько 40 військово-транспортних літаків С-130J

Близько 24 літаків С-130J стартували з авіабази Dyess й ще 14 – з авіабази Little Rock і згодом зустрілися у повітрі над західним Техасом.

Військові журналісти називають цей виліт "найбільшою "прогулянкою слонів" літаків C-130J за всю історію Військово-повітряних сил США".

Читайте також: Модернізація літаків B-52: на які ризики підуть Повітряні Сили США

Термін "прогулянка слона" виник в часи Другої світової війни, коли союзні бомбардувальники проводили масштабні операції у складі сотень літаків. Атаки великої кількості бомбардувальників способом nose-to-fail нагадували стадо слонів, що йдуть до водопою.

С-130 готові до "прогулянки"

З часом словосполучення "прогулянка слонів" стало одним з термінів Військово-повітряних сил США, яким позначають масовий зліт літаків з одного стартового майданчика з мінімальним інтервалом.

Читайте також: Пентагон замовив перші модернізовані F-15EX: розповідаємо про деталі історичної угоди
Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base Масштабні навчання з літаками С-130. Фото: Dyess Air Force Base