xcounter
#

ЗСУ у Бердянську накрили дуже "смачну" ціль: 11 вибухів прямо в "яблучко" у вигляді аеродрому рашистів

50934
РФ використовувала аеродром у Бердянську, як базу для своєї армійської авіації
РФ використовувала аеродром у Бердянську, як базу для своєї армійської авіації

Аеродром у Бердянську армійська авіація РФ використовує для базування ударних вертольотів

На території аеродрому у поки що окупованому Бердянську пролунало 11 вибухів, зафіксовані пожежі та детонації. Про це повідомила Бердянська міська військова адміністрація, зазначивши що до місця подій прямують швидкі.

Також у мережі вже з'явилось відео з міста, на якому видно пожежу якраз у районі аеродрому. Геолокалізація місця зйомки говорить, що воно знято приблизно з відстані у 4,5 км від цілі ударів.

Читайте також: Касетні боєприпаси для України від США: Вашингтон може дати згоду вже через пару днів

І дуже схоже, що Збройні Сили України змогли накрити дійсно дуже смачну ціль, бо саме на аеродромі у Бердянську рашисти створили базу для ударних вертольотів. Про це зокрема говорить супутникові знімки цього району.

Зокрема ще у січні-лютому цього року саме літовище було оточено рядами укріплень та підготовлено до кругової оборони, що говорить про певні довгострокові плани окупантів використовувати саме цю авіабазу. На знімках за 27 січня було зафіксовано, як мінімум, 8 вертольотів та один об'єкт схожий на БПЛА "Форпост".

Актуальний супутниковий знімок від Sentinel від 27 червня, який хоча й має погану роздільну здатність, також говорить про наявність на літовищі вертольотів та активність окупантів.

Аеродром у Бердянську

Оновлено:

Прес-служба ЗСУ офіційно повідомила, що у результаті удару по аеродрому у Бердянську успішно знищено штаб та склад паливно-мастильних матеріалів.

Також рашисти вже виклали уламки ракет, за допомогою яких і був завданий удар. На фото зафіксовані деталі від крилатої ракети Shtorm Shadow виробництва MDBA. При цьому, звісно, рашисти заявляють, що всі ракети збили, а хмари диму та вибухи, які чули мешканці міста - це результат роботи російського аналоговнєтного ППО.

Читайте також: F-35 через війну злетів у ціні у 1,5 раза: приклад Чехії, яка закуповує винищувач п'ятого покоління