xcounter
#

ЗСУ отримали два трофейні Т-90М зразка 2022 року, які "не видно в тепловізор"

10325
Танки Т-90М "Прорыв", ілюстративне фото довоєнних часів
Танки Т-90М "Прорыв", ілюстративне фото довоєнних часів

Або дещо про те, як продовжується зміцнення нашого війська трофейною технікою

На облік в ЗСУ було поставлено два трофейні рашистські танки Т-90М зразка 2022 року. Сам факт постановки таких машин на облік означає, що Збройні Сили України можуть або уже використовувати ці танки в боях проти російських танків, або ці танки можна полагодити та поставити у стрій нашого війська.

Крім того, на баланс ЗСУ також було поставлено Т-62М і Т-62МВ зразка 2022 року, пише портал АрміяInform з посиланням на Командування Сил логістики ЗСУ.

Читайте також: Новий літак для України: Боднар заявив, що будемо купувати і використовувати KAAN
Танки Т-90М "Прорыв", ілюстративне фото довоєнних часів

В оригінальній публікації, на жаль, не наводяться фотографії згаданих вище танків. Однак є слова про те, що рашистські Т-90М зразка 2022 року начебто не видно в тепловізорах, тому ці машини є одними з кращих у світі за своїм класом.

Від Defense Express доповнимо, що ймовірно у цій історії мова все ж про танки, які стали трофеями наших військ в боях саме в 2023 році. На перший погляд, період перед постановкою цих танків для ЗСУ може виглядати доволі тривалим. Але для наочності і порівняння варто пригадати про такий епізод – в грудні 2023 року ЗСУ отримали відновлені трофеї, котрі РФ кинула на Херсонщині ще в 2022 році.

Трофейна бронетехніка, відновлена силами ОК "Південь", грудень 2023 року, стоп-кадр з репортажу телестудії "Бриз"

В свою чергу, наскільки зараз цінними для наших захисників можуть бути бодай навіть чотири трофейні танки, можна показати на такому прикладі – у серпні 2023 року стало відомо про те, що ЗСУ мають зараз тільки 837 одиниць трофейної техніки, хоча було загалом захоплено 2400 одиниць.

Раніше Defense Express також розповідав і про те, які слабкі місця має Т-90М "Прорыв", і як цей танк змогли знищити бійці ЗСУ на Bradley.

Уразливі місця Т-90М "Прорыв", де позначено 1 - ПНМ-Т (приціл навідника комбінований тепловізійний) "Сосна-У", 2- командирська башточка з приладами спостереження. 3 - редан
Читайте також: Що це може бути за космічна ядерна зброя Росії, і наскільки вона реальна