Другими стали танкісти 56 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь", і почесне третє місце посіли танкісти 1 окремої танкової бригади оперативного командування "Північ".
![](/media/contentimages/0b85f4d6821c36ff.jpg)
![](/media/contentimages/0705f4d6b856537e.jpg)
![](/media/contentimages/ba15f4d6c414c9c7.jpg)
![](/media/contentimages/c3f5f4d6abf4c2e0.jpg)
Нагороди переможцям конкурсу особисто вручив командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.
Читайте також: У Німеччині завершились навчання "Saber Junction-2020": українські десантники були на висоті (ФОТО)
![](/media/contentimages/76b5f4d6d72c6ebe.jpg)
![](/media/contentimages/99d5f4d6d8134b40.jpg)
![](/media/contentimages/3995f4d6b011562c.jpg)
![](/media/contentimages/f155f4d6d96c2c8c.jpg)
![](/media/contentimages/6e75f4d6da692a5f.jpg)
Воїни-танкісти оперативних командувань Сухопутних Військ ЗС України, - у складі танкових взводів, - протягом п'яти діб виборювали звання кращих серед професіоналів.
![](/media/contentimages/a6b5f4d6dd974a8a.png)
В цьому році танкістів Сухопутних військ випробовували в трьох номінаціях: стрільба з танка на великі дальності, бойові стрільби взводів, комплексне тактичне завдання з використанням системи LASERTAG (двосторонні бої між взводами).
Попереду переможців конкурсу чекають змагання на кращий танковий взвод ЗС України, які розпочнуться вже 3 вересня ц.р. Боротися за перше переможне місце будуть шість команд.
![](/media/contentimages/0bb5f4d676f21d2c.jpg)
Нагадаємо, що у вівторок, 25 серпня ц.р. на базі 233 загальновійськового полігону, що на Рівненщині розпочався конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України. Команди чотирьох оперативних командувань беруть участь у конкурсі на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.
![](/media/contentimages/c1d5f4d685426319.png)
![](/media/contentimages/e765f4d686097ff2.png)
Другий день змагань на найкращий танковий взвод Сухопутних Військ Збройних Сил України пройшов динамічно і у напруженій боротьбі між конкурсантами. Танкові екіпажі виконували стрільбу на дальні дистанції з закритих вогневих позицій, а також відпрацьовували елементи танкового бою у наступі і обороні з використанням штатної зброї.
![](/media/contentimages/55e5f4d6877aaa6d.png)
![](/media/contentimages/3ec5f4d6882cb536.jpg)
В третій день змагань конкурсанти виконували "Комплексне тактичне завдання" у ході якого "панцерники" вели оборонний бій у складі танкового взводу, відбивали наступ противника, а потім контратакували його. В цей день за ходом змагань спостерігав командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.
Також конкурсанти змагались в номінації - "Злагодженість дій підрозділу з використанням системи LaserTag", яка цьогоріч проводиться вперше. Під час відпрацювання цієї вправи вперше масово використовувалась система LaserTag українського виробництва для відпрацювання дій на техніці.
![](/media/contentimages/99b5f4d661fb9fd4.jpg)
![](/media/contentimages/ebc5f4d662b2d46a.jpg)
Читайте також: Підрозділи Сухопутних Військ ЗС України братимуть участь у Міжнародних навчаннях Combined Resolve XIV