xcounter
#

У Пентагоні розповіли деталі про навчання на танки Abrams – участь беруть одразу 400 українських військових

3214
Фото: U.S. Department of Defense
Фото: U.S. Department of Defense

Навчання триватимуть до 12 тижнів – на початку осені танки Abrams мають бути передані Україні

Перша група українських військових розпочала навчання на американські бойові танки Abrams в Німеччині – про це повідомляє речник Пентагону підполковник Гаррон Гарн, як розповідає видання The Wall Street Journal – нагадаємо, раніше цього місяця повідомлялося, що в Німеччину було доставлено 31 танк Abrams, які використовуватимуться саме для навчання наших військових.

танк Abrams Україна Німеччина навчання
Фото ілюстративне, джерело – U.S. DoD

На навчання прибули одразу 400 українських військових (раніше повідомлялося, що всього навчання будуть проходити 250 військових і навіть ця цифра була приводом поговорити про те, що танків може бути більше, ніж 31).

Читайте також: Чому Leopard 2 коштує понад $25 мільйонів, Abrams - мінімум $12 мільйонів, і чи є дешевше

З них 200 військових (як кажуть у виданні, приблизно на один бронетанковий батальйон) – вчора, 26 травня, розпочали "загальновійськові навчання" – тобто вчаться не тільки влучно стріляти, але й отримують необхідні на полі бою медичні навички, а також вчаться діяти на рівні взводів, рот, і зрештою проведуть масштабні навчання за участі підрозділів на рівні батальйону, що протистоять один одному.

І якщо обережно припустити у цьому випадку йдеться саме про підготовку членів екіпажу, то 200 осіб відповідає кількості у 50 танків – по чотири члени екіпажу на кожну машину.

Інші 200 наших військових, як стверджує підполковник Гарн, "розпочали навчатися тому, як заправляти танки та обслуговувати їх".

Програма навчання наших військових за попередніми прогнозами триватиме від 10 до 12 тижнів – як раніше розповідав очільник Пентагону Ллойд Остін, танки Abrams мають прибути в Україну на початку осені.

Читайте також: Хоча Данія має лише дві мехбригади, вона дає Україні техніки якраз на ще одну бригаду