xcounter
#

Стали відомі плани фінансування сектору безпеки і оборони України на 2021 рік

Нарада в РНБО України
Нарада в РНБО України
1057

У 2021 році на фінансування сектору безпеки і оборони заплановано виділити 5,92% від ВВП

В Апараті Ради національної безпеки і оборони України 10 вересня 2020 року відбулася нарада з питань підготовки оборонного бюджету на 2021 рік.

Як зазначив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, у проекті бюджету на 2021 рік обсяг фінансування сектору безпеки і оборони України запланований на рівні 5,92% від ВВП, що більше ніж у 2020 році на 0,47%.

Читайте також: "Ракети та авіація": секретар РНБО Данілов назвав ключові напрямки розвитку ОПК України
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов

Питання щодо збільшення обсягів фінансування сектору безпеки і оборони було опрацьовано Міністерством фінансів України на виконання протокольного рішення за підсумками наради, що відбулася 3 вересня 2020 року.

За підсумками обговорення Секретар РНБО України запропонував суб’єктам сектору безпеки і оборони проаналізувати стан відповідного фінансування у І-ІІІ кварталах 2020 року і підготувати до 15 жовтня ц.р. звіти про використання коштів. При цьому Секретар Ради звернув увагу на важливість підвищення ефективності їх використання.

У нараді взяли участь Перший заступник Секретаря РНБО України генерал-полковник Михайло Коваль, Віце-прем’єр міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Міністр оборони України Андрій Таран, Міністр фінансів України Сергій Марченко, Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді, Заступник Голови Служби безпеки України Олександр Якушев, Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай, Голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк, Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрій Щиголь, перший заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Олег Іващенко, перший заступник начальника Управління державної охорони України Вячеслав Штучний, т.в.о. командувача Національної гвардії України Володимир Кондратюк, Голова Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, т.в.о. голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, перший заступник Голови Державної міграційної служби України Наталія Науменко, керівники профільних служб Апарату РНБО України.

Читайте також: Олексій Данілов: Втрата оборонно-промислового комплексу буде катастрофою