xcounter
#

Щоб вивести у море човен з "Калібрами", рашисти влаштували "кільце оборони" з "Раптором" і "Тором" на корветі

80414
Завантаження ракет "Калибр" на підводний човен рашистів, фото з відкритих джерел
Завантаження ракет "Калибр" на підводний човен рашистів, фото з відкритих джерел

Росіяни якби "натякали", що їх субмарину з крилатими ракетами було б непогано утилізувати за допомогою "катера-камікадзе"

Учора 22 грудня 2022 року Чорноморський флот РФ вивів на позицію для можливого удару один підводний човен проекту 636.6, на якому може бути до чотирьох крилатих ракет морського базування "Калібр".

Субмарина виходила в море з акваторії тимчасово окупованого Севастополя, для "прикриття" підводного корабля орки організували справжнє "кільце оборони". Саму субмарину супроводжував десантно-штурмовий катер типу "Раптор" та гелікоптер типу Ми-8, при цьому на виході з гавані стояв патрульний корвет проекту 22160 із ЗРК "Тор" на вертолітному майданчику. Про це розповідає видання Naval News.

Читайте також: ВМС України готують екіпажі на додаткові протикорабельні комплекси та дрони
Вихід у море рашистського підводного човна-носія ракет "Калибр" та супровід до нього, 22 грудня 2022 року, інфографіка Naval News

Автори порталу вважають, що така активність кораблів ЧФ РФ є начебто "нетиповою", бо досі рашисти вважали за краще тримати свої плавзасоби "закритими" у гаванях. А підводні човни Чорноморського флоту до недавнього часу взагалі "переховувались" в Новоросійську.

В першу чергу вихід у море рашистської субмарини-носія "Калібрів" може бути пов’язаний із підготовкою нового ракетного удару по Україні. Але Naval News не виключає, що тут могла бути й інша, "стратегічна" причина, наприклад – Чорноморський флот РФ готується до участі в можливій агресії Кремля проти Молдови.

Українські "катери-камікадзе" йдуть в атаку на рашистські кораблі, ілюстративна графіка від Naval News

Показовим є сам факт того, що росіяни організували вихід у море свого підводного човна з поправкою на те, що по ньому може ударити безпілотник чи "катер-камікадзе" Сил оборони України. Що в свою чергу означає, що Чорноморський флот РФ намагається вчитись на своїх помилках.

Але з іншої сторони не будемо виключати, що в якийсь із моментів Україні вдасться таки "підловити" та знищити якийсь із рашистських носіїв ракет "Калибр".

Завантаження ракет "Калибр" на підводний човен рашистів в тимчасово окупованому Криму, червень 2022 року супутниковий знімок компанії Maxar
Читайте також: Як "катери-камікадзе" посилять ВМС України, і чи зможуть вони "поховати" великі надводні кораблі