xcounter
#

САУ "Богдана" та інші зразки: яку зброю Україна демонструє на виставці в Саудівській Аравії

17656
Всі фото — NAUDI
Всі фото — NAUDI

Низка українських оборонних компаній взяла участь в оборонній виставці World Defence Show 2024

У Ерь-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, сьогодні, 4 лютого, розпочалася всесвітня оборонна виставка World Defence Show 2024, в якій бере участь й український оборонно-промисловий комплекс, який представляє Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України (NAUDI).

"Протягом п’яти днів делегація від NAUDI активно спілкуватиметься з представниками світової оборонної промисловості з усього світу, створюючи нові партнерства та поглиблюючи співпрацю з наявними контактами", — відзначають у NAUDI.

Читайте також: Як виглядає та що може бронеавтомобіль Serval за 1,2 млн євро, який масштабно замовляє Франція

На об’єднаному стенді представлена продукція восьми українських компаній, зокрема ті зразки, які в руках українських військових позитивно зарекомендували себе на полі бою.

Йдеться про такі компанії, як Kvertus, Altair, «Укрспецсистемс», Airlogix, «Українська бронетехніка», «Системний електронний експорт», КЗВВ та КБ "Луч".

Зокрема на стенді можна побачити різні безпілотники — типу Shark, Gor тощо, засоби радіоелектронної боротьби, протитанкові ракетні комплекси, бронеавтомобілі, РЛС, САУ "Богдана" тощо.

Раніше компанії-учасники NAUDI брали участь у виставці UMEX 2024, що минулого місяця проходила в ОАЕ, зокрема демонструвалися безпілотні літальні та засоби радіоелектронної боротьби.

Читайте також: Чудовий приклад того, як у НАТО відірвані від реальності щодо FPV-дронів й пояснюють чому вони не потрібні