xcounter
#

РФ била по Києву балістичною ракетою з КНДР: її збили, уламки знайшли (фото)

5480
KN-24
KN-24

Яка саме це ракета, KN-23 чи KN-24 встановити важко, але вочевидь Київ також був цілю ударів РФ балістичними ракетами з КНДР

Під час однієї з нещодавніх ракетних атак РФ по Києву була випущена, як мінімум, одна північнокорейська балістична ракета. Її уламки були знайдені жителями столиці, які сфотографували її та надіслали до редакції Defense Express.

На них видно доволі великий за розмірами уламок фюзеляжу. Він має доволі нехарактерне для російських ракет маркування, яке намагались стерти.

Читайте також: Індонезія замовила турецьку протикорабельну ракету Atmaca, хоча планували купити український "Нептун"

Нанесення на ракети великих серійних номерів характерне лише для КНДР. Й нанесеннями довгих чисел, скоріш за все, Пхеньян намагається зробити ілюзію величезної кількості таких ракет у своєму арсеналі. Водночас РФ взагалі не наносить серійні номери на ракети таким чином.

KN-23
KN-23

Точно ідентифікувати уламки й сказати, чи була це KN-23, чи KN-24 наразі доволі складно. Бо після її збиття, уламки, скоріш за все, розкидано на достатньо значній території. Й, як й у випадку з ударом північнокорейської ракети по Харкову ідентифікація уламків ускладняється банальною відсутністю інформації, бо до цього часу ці ракети з КНДР не полишали межі країни, окрім випадків, коли вони падали у море.

Читайте також: Які слабкі місця має Т-90М "Прорыв", і як цей танк змогли знищити бійці ЗСУ на Bradley