xcounter
#

Рашисти заявляють про формування нового армійського корпусу, двох мотострілецьких дивізій та полку морської піхоти

14435
Маневри армії РФ, ілюстративне фото довоєнних часів
Маневри армії РФ, ілюстративне фото довоєнних часів

Цікаво, що при цьому вони говорять про використання гібридного підходу - "часткова мобілізація" з доплатами від регіональної влади

Рашистські ресурси з посилання на "РИА Кабардино-Балкария" пишуть, що зараз армія РФ формує 40-ий армійський корпус, який буде призначений для окупаційної служби на територіях тимчасово окупованих частин Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей України, і також – для боїв проти ЗСУ безпосередньо на лінії фронту. 40-ий АК приписаний до складу Південного військового округу ЗС РФ, і тут особливо цікавим виглядають шляхи його комплектування.

Якщо росіянин просто бажає укласти контракт з Міноборони РФ, то йому обіцяють лише "голу ставку" в 198 тисяч рублів щомісячної зарплати, якщо ж висловлює цілеспрямоване бажання піти на службу саме в 40-ий армійський корпус, то йому обіцяють ще 200 тисяч рублів щомісячний доплат від глави Кабардино-Балкарського регіону РФ.

Читайте також: Як рашисти воюватимуть після того, як втратили 200 тисяч "штиків" та понад 11 тисяч одиниць бронетехніки
Маневри армії РФ, ілюстративне фото довоєнних часів

Але схоже, що така схема поки не набрала обороти, бо рашистські ресурси пишуть, що з тієї Кабардино-Балкарії з початку 2023 року саме в 40-ий АК пішли служити лише 30 осіб.

Також цікаво, що при цьому рашистські ресурси стверджують про те, що в складі армії РФ уже сформовані дві нові мотострілецькі дивізії – 6та та 47-ма, котрі начебто уже направлені на фронт для участі в боях проти ЗСУ.

І також – стверджують про появу біля лінії фронту новосформованого 390-го полку морської піхоти Тихоокеанського флоту ВМФ РФ, що був розформований у 2008 році та входив до складу 55-ої дивізії морської піхоти ТОФ. Що в свою чергу дає підстави російським коментаторам припускати, що в найближчий час Міноборони РФ може бодай "на папері" відновити цю 55-ту дивізію морської піхоти в складі берегових військ.

Маневри армії РФ, ілюстративне фото довоєнних часів

Як раніше розповідав Defense Express, в грудні 2022 року міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу заявив про наміри Кремля збільшити збройні сили до 1,5 млн осіб та створити три нові мотострілецькі дивізії (для тимчасово окупованих територій України) і один армійський корпус (в Карелії). Також – переформувати в дивізії 5 бригад морської піхоти та 7 мотострілецьких бригад, створити заново дві десантно-штурмові дивізії та 5 артилерійських дивізій.

Чи зможе РФ переформувати 7 мотострілецьких бригад в дивізії, Defense Express розбирав в окремому матеріалі. Також наше видання присвятило окрему публікацію планам РФ відновити артилерійські дивізії як "радянських монстрів", і скільки там має бути артилерії і яка потужність.

Маневри армії РФ, ілюстративне фото довоєнних часів
Читайте також: Окупанти на понад 35% збільшили виробництво ракет Х-101, "Калибр" та "Искандер" у порівнянні з минулим роком