xcounter
#

Рашисти до смішного "радикально" вирішили одну з проблем у своєму модернізованому автоматі "Калашнікова" АК-12

21424
Рашисти до смішного "радикально" вирішили одну з проблем у своєму модернізованому автоматі "Калашнікова" АК-12

Оновлений АК-12М1 отримав нове "епічне" вдосконалення полум’ягасника до якого навіть у СРСР "не здогадались"

Наприкінці липня окупанти визнали, що у РФ розучилися робити навіть автомати і заявили про необхідність чергової "модернізації" свого АК-12 – нібито з урахуванням досвіду російських військових у війні в Україні, причому потреба в модернізації автомата виникла вже у березні цього року.

І от нещодавно російський концерн "Калашников" представив цей модернізований автомат "зразка 2023 року", який отримав індекс М1 – виробництво оновлених АК-12 має розпочатися у 2022.

Читайте також: США шукають всі доступні АК-74, про таку допомогу для ЗСУ офіційно не оголосять
АК-12 рф модернізований АК-12М1
Модернізований АК-12

Але просто епічне "покращення" - це незнімний полум’ягасник. Для того щоб підтвердити "геніальність" цього рішення наводимо скріншот з офіційного прес-релізу "Калашникова".

З огляду на це повідомлення, зняти полум’ягасник буде неможливо взагалі. А це означає неможливість не тільки його заміни на "кастомний", а й встановлення "глушників".

І тут варто згадати таке - раніше окупанти скаржилися, що у АК-12 інше "аналоговнєтне" кріплення і до нього не підходять наявні прилади безшумної стрільби, а штатних "глушників" немає.

Тому для встановлення глушників рашисти ставили спеціальний "переходник", що призводило до проблем зі співвісністю. Тепер такої проблеми у рашистів не буде, бо "Калашников" прийняв виключно "радянське рішення" - "приварити" полум’ягасник намертво.

Додамо, що як і передбачалося раніше, рашисти відмовилися від режиму вогню з відсічкою по два постріли, який раніше активно піарили російські ж пропагандисти.

АК-12 автомат АК-12М1
АК-12, фото ілюстративне

З інших оновлень - перекидний цілик, штатна щока прикладу тощо. Нагадаємо, що два роки тому - у 2020 - АК-12 вже отримував у результаті модернізації рукоятку, приклад та приціл.

У контексті чергової незрозумілої модернізації АК-12 навіть самі окупанти дивуються, чому в концерні ніяк не можу дати ради зі своїм автоматом - військові часто надають перевагу АК-74 у версії "М", ніж брати в руки чергову "аналоговнет" модернізацію. А російські спецпризначенці взагалі були вимушені витягати зі зберігання старі АКМС, замість того, щоб використовувати "новітню" зброю.

Читайте також: Heckler & Кoch остаточно задавив Haenel у боротьбі за заміну штурмових гвинтівок G36 до Бундесверу