xcounter
#

Протитанкові ракети та оптико-електронний приціл: BAE Systems оновить башти для нідерландських БМП CV90

1594
Бронемашина CV90 стоїть на озброєнні армій семи країн світу. Загальний парк сягає майже 1300 одиниць
Бронемашина CV90 стоїть на озброєнні армій семи країн світу. Загальний парк сягає майже 1300 одиниць

Для виконання цього контракту британська BAE Systems залучить понад 20 голландських субпідрядників

Організація по закупівлі оборонних матеріалів Голландії (DMO) уклала контракт із британською оборонною компанією BAE Systems на модернізацію оснащення башт бойових машин піхоти (БМП) CV90.

Вартість угоди сягає 500 мільйонів доларів, пише портал Army Recognition.

Читайте також: ДП ЛБТЗ уклало контракт на експорт ТКБМ "Дозор-Б"

За контрактом, BAE Systems має провести модернізацію башт для 122 бронемашин CV90, із опціоном на додаткові 19 БМП.

Протягом 2014-2019 років армія Нідерландів продала Естонії 44 бойових машини піхоти CV90

Відзначається, що в результаті виконання робіт має покращитись ергономіка розміщення екіпажу. Бойові системи обладнають системами активного захисту, оптико-електронною системою прицілювання та не названим протитанковим ракетним комплексом. Управління цими елементами бойової машини виконуватиметься за допомогою програмного забезпечення, наділеного інтуїтивним інтерфейсом.

Також відзначається, що в результаті модернізації вартість утримання БМП CV90 для голландської армії суттєво знизиться, а рівень захищеності екіпажу та десанту – навпаки, виросте.

Основа озброєння бронемашини CV90 - автоматична гармата калібру 40 мм фірми Bofors

Для виконання робіт по модернізації башт БМП CV90 британська BAE Systems залучить понад 20 голландських субпідрядників, які постачатимуть зокрема елементи електроніки та електричних механізмів.

Концепцію робіт по модернізації BAE Systems створювала на основі досвіду країн-користувачів бронемашиною CV90. А також – на основі прямих побажань нідерландських військових.

Армії Норвегії, Данії та Швеції застосували БМП CV90 для ведення бойових дій в Афганістані

Як раніше повідомляв Defence Express, в листопаді 2020 року армія Швейцарії замовила у BAE System модернізацію всіх 186 БМП Schützenpanzer 2000, що знаходяться у неї на озброєнні.Модернізація, в першу чергу, направлена на заміну оптико-прицільних та електричних компонентів, а також підвищення ситуаційної обізнаності екіпажу.

Ця модернізація дозволить експлуатувати Schützenpanzer 2000 до 2040 року. А до робіт буде залучено широке коло саме швейцарських підприємств, що є важливою частиною договору з BAE System.

Schützenpanzer 2000 - основна БМП армії Швейцарії, що є спеціальною версією бронемашини CV90. Поставки відбулись у період з 2003 по 2005 роки
Читайте також: Міноборони РФ закупило 70 бронемашин "Тайфун-М" для охорони МБР: бортові дрони ловитимуть диверсантів