Збройні Сили України знищили черговий літак так званих "повітряно-космічних сил" РФ: Су-30 або Су-34 у районі Балаклії. За попередніми даними дякувати за чистку неба від окупантів необхідно протиповітряній обороні Повітряних Сил України.
В мережі вже з'явилось декілька відео зі знищенням ворожого літака, які додають трохи деталей до події.
Читайте також: В Брянську через пожежі на нафтобазі та артилерійському складі почалась евакуація: вже звинувачують міфічні безпілотники
На цьому відео слід звернути увагу на те, що двигуни у літака працюють, а сам він знаходиться у пласкому штопорі. Це може говорити на користь знищення системи керування літаком.
На іншому відео вже зафіксоване падіння літака та парашути обох пілотів, що і дозволяє говорити про знищення літака Су-30 або Су-34. Також слід зазначити висоту на якій був знищений ворожий літак. Вона доволі значна та говорить про використання повноцінного зенітного ракетного комплексу, а не ПЗРК.
Зазначимо, що з 24 лютого ворог, за даними Генерального штабу ЗСУ на ранок 25 квітня, вже втратив 181 літак та 154 вертольоти.

Читайте також: ЗСУ показали бойову роботу рідкісної модернізації "Града" (відео)