xcounter
#

Охоплений полум'ям російський винищувач впав у Севастополі: це точно поза межами дії Patriot (відео)

Охоплений полум'ям російський винищувач впав у Севастополі: це точно поза межами дії Patriot (відео)
21994

Наразі у РФ пробують знати пояснення чому їх винищувач впав на очах мешканців окупованого Севастополя

Прямо у небі над окупованим Севастополем впав російський винищувач "Су", мова може йти про Су-27 або Су-35. Точна ідентифікація поки неможлива навіть попри численні відео, бо все одно мова йде про машини на базі Су-27.

На відео зафіксовано, як палаючий винищувач падає у пласкому штопорі, а також теплові пастки, які він міг сам вистрілити, або які детонували через пожежу. Місцева окупаційна влада повідомила, що пілот успішно катапультувався, а сам літак впав у море у декількох сотнях метрах від берега.

Читайте також: Чому для знищення рашистів вітчизняні БПЛА такі ж важливі, як і ракети від США

В цій ситуації цікаво, що одразу після появи цих кадрів у РФ почались традиційні закиди, мовляв, це був "вогонь по своїх" і це результат роботи російського ж ЗРК по російському винищувачу.

Але після того, як стало зрозуміло, що ця версія не витримує критики, її спробували змінити на "технічну несправність". Бо мешканці Севастополя бачили лише літак, жодної інформації щодо пусків не було, а на всіх відео немає слідів роботи двигунів зенітних ракет.

У будь-якому випадку на кадрах видно, що у літака дійсно палає один з двигунів, при цьому пожежа розповсюдилась від повітрозабірника до сопла.

Падіння Су Севастополь

Наразі залишається невідомим, що стало причиною падіння літака та доволі масштабної пожежі, яка більше схожа на результат успішного влучання зенітної ракети, ніж на технічну несправність, хоча й вона цілком може призвести пожежа двигуна.

Але за доволі довгу експлуатацію Су-27 (з 1979 року) та всіх машин на його базі, тобто Су-30, Су-33, Су-34 та Су-35 відомі одиничні випадки, коли не те що пожежа, а просто відмова двигуна призводила до падіння літака.

Також маємо зазначити, що мінімальна відстань від фронту до окупованого Севастополя складає 235 км, що значно більше за можливості навіть такої далекобійної системи, як Patriot, яка з ракетами GEM-T може знищувати висотні аеродинамічні цілі на дальностях до 160 км.

Читайте також: Німеччина оголосила новий пакет допомоги озброєнням: велика партія RGW-90 Мatador та багато іншого