xcounter
#

Німецька Rheinmetall будує ще один завод в Угорщині, який буде гібридним

2933
Фото — Rheinmetall
Фото — Rheinmetall

Німецький оборонний гігант розширює свою присутність у Східній Європі

Пресслужба Rheinmetall нещодавно відзвітувала, що наприкінці березня цього року відбулася офіційна церемонія закладки фундаменту нового заводу компанії в Угорщині, у місті Сеґед. "Новий завод стане першим великим гібридним підприємством Rheinmetall, де цивільний бізнес та оборонні технології будуть об’єднані під одним дахом", — йдеться у повідомленні компанії.

Введення в експлуатацію заводу заплановане на серпень 2025 року, майданчик буде частиною підрозділу Power Systems, на першому етапі на території площиною у 85 тисяч квадратних кілометрів планують побудувати завод у 15 тисяч квадратних метрів. Загальний обсяг інвестицій — 63 млн євро, у рамках нових виробничих потужностей буде створено до трьох сотень висококваліфікованих робочих місць, відзначають у Rheinmetall.

Читайте також: Норвегія рекордно збільшує витрати на оборону 150 млрд доларів на 12 років: куди підуть кошти

У Rheinmetall відзначають, що цей завод передусім буде виготовляти компоненти для їхнього автомобільного підрозділу, включно з конденсаторами. Водночас орієнтовно 10% площини буде використовуватися для виготовлення компонентів для оборонного підрозділу Rheinmetall, йдеться про "електронні рішення".

БМП Lyn
БМП Lynx, фото — Rheinmetall
Нагадаємо, що це вже не перший завод Rheinmetall

в Угорщині. Наприклад, раніше цього року німецька компанія відзвітувала, що у Варпалоті

стартував другий етап будівництва

(по факту — розширення) заводу з виробництва боєприпасів, який, крім 30-мм боєприпасів для БМП Lynx, також буде виробляти 155-мм боєприпаси для САУ PzH 2000 і 120-мм боєприпасів для танку Leopard 2

і майбутнього Panther KF51 EVO

.

А наприкінці 2023 року повідомлялося, що новий завод Rheinmetall через 4 місяці після відкриття вже випустив першу бойову машину піхоти Lynx, водночас у стрій ця новітня БМП стане не раніше літа 2024 року.

Раніше Defense Express розповідав, що Rheinmetall купив румунську Automecanica Mediaş, і це прямо пов'язана із необхідністю ремонту та обслуговування західної військової техніки ЗСУ.

Читайте також: До 15 млн доларів та 200 льотних годин, а не 40 років експлуатації - як у ВМС США бачать "великі" дрони