xcounter
#

Т-90М заїхав у вирву від КАБу, його дістали FPV-дроном: як нашій військові нищать і трофеять ворожі "Прориви"

4175
Уражений FPV-дроном
Уражений FPV-дроном

Російське окупаційне військо з лютого 2022 року втратило майже сотню своїх Т-90М "Прорив"

Сили оборони України продовжують нищити ворожі основні бойові танки Т-90М "Прорив", і нещодавно з’явилося низки відео як з ураженими, так і з трофейними машинами російського окупаційного війська. Так, нещодавно підрозділ Strike Drones Company на своєму каналі показав кадри ураження танка російського окупаційного війська FPV-дроном.

На оприлюдненому відео можна побачити, як екіпаж російського Т-90М застряг своїм танков у вирві, виїхати їм так і не вдалося, тому рашисти прийняли рішення покинути машину. Перший FPV-дрон намагався поцілити у самих танкістів, але не долетів до цілі — втім, один з окупантів, судячи з усього, таки отримав уламкове поранення.

Читайте також: Армія РФ за 2 роки отримала 450 модернізованих Т-62 і 320 Т-90М

А другий дрон влучно поцілив вже у башту танка, від чого вона загорілася. "Потім ми спалили танк, щоб ворог не зміг його витягнути", — коментують ураження ворожої машини у підрозділі.

Раніше роботу FPV-дронами по ворожому танку Т-90М "Прорив" демонстрували у 225-му окремому штурмовому батальйоні. Як відзначається, його було знищено під Часовим Яром, де зараз точаться дуже складні бої. Оператор дрона поцілив у башту ворожого танка.

Крім того, раніше у 225-му ОШБ розповідали, як танковий підрозділ батальйону зміг вивести уражений ворожий танк Т-90М "Прорив". "Операція зайняла 4 місяці, було задіяно багато людей і техніки, та все ж нам вдалося вивезти трофей", — розповідають військові.

Згідно з даними порталу Oryx, з лютого 2022 року російські окупаційні війська втратили щонайменше 94 своїх танків Т-90М "Прорив", з них мінімум чотири машини трофейні.

Читайте також: "Контактом" по "Реликту": рашисти додатково бронюють Т-90М "Прорыв" чим знайшли