xcounter
#

Схоже, рашисти можуть залишити Індію без запчастин для їхніх літаків – своє обурення висловили повітряні сили

12893
Схоже, рашисти можуть залишити Індію без запчастин для їхніх літаків – своє обурення висловили повітряні сили

Втім, є ще варіант й з тим, що рашисти "загальмують" постачання до Індії ЗРК С-400

Через війну в Україні російська "оборонка" не може впоратися зі своїми зобов’язаннями перед Індією – таку заяву зробили у повітряних силах цієї країни (IAF), як розповідає видання Reuters. Якщо точніше – йдеться про те, що рашисти "не можуть поставити життєво важливі оборонні вантажі".

Як стверджується, заява індійських ПС є "першим офіційним підтвердженням", що російський ОПК не справляється з постачаннями – повідомляється, що Індія мала б отримати від РФ у цьому році "велику поставку", яку рашисти не зможуть виконати у цьому році.

Читайте також: Індія замовляє спільні з РФ протикорабельні ракети BrahMos на 2,5 млрд доларів

Про що саме йдеться не повідомляється, водночас в "Рособоронекспорті" таку інформацію не прокоментували, а в посольстві РФ в Нью-Делі кажуть, що не можуть підтвердити цю інформацію.

Су-30МКИ
Індійський Су-30МКИ

Про що саме йдеться – не повідомляється, хоча у Reuters пропонують два варіанти й найбільш ймовірним виглядає ось таке – що ПС Індії зі своїми Су-30МКИ та МиГ-29 залежать від постачання запасних частин, і що РФ якраз "гальмує" із цією частиною угоди.

Ще один варіант із доволі масштабною поставкою – це зенітні ракетні комплекси С-400. Йдеться про масштабний контракт на п’ять полкових комплектів на суму 5,43 млрд доларів, який був укладений у 2018 році.

До речі, в серединці лютого 2023 року рашисти "бадьоро" відзвітували, що постачання цих ЗРК, попри санкцій йде відповідно до графіка. Хоча, звичайно, не виключено, що така заява була звичайною брехнею від рашистів і в них насправді щось "пішло не так" із цим контрактом.

Читайте також: Нова індійська БМП FICV, що замінить БМП-1 та БМП-2, отримає перевірений в боях ПТРК