xcounter
#
У Придністров’ї активізувались військові навчання

Росія у Придністров’ї готується до війни: 65 військових навчань лише за останні 3 місяці

У Придністров’ї активізувались військові навчання
7541

Армія РФ в Придністров’ї тренує диверсійні групи та навчає боям в умовах міста

Кількість військових навчань, які проводять збройні формування невизнаної ПМР на території Придністров’я в Республіці Молдова у 2020 році зросла в порівнянні з минулими роками. Про це в коментарі Defense Express повідомив молдовський військовий експерт Росіан Васілой.

Читайте також: Кавказ-2020: очікування російських маневрів без ілюзій

"У 2016 році у Придністров’ї було проведено всього 48 навчань, а станом на квітень 2020 року ми вже маємо 182 заходи з яких 65 - це класичні військові навчання. І що саме головне - це все відбувається у відповідності до тих директив, які затверджуються на рівні Західного військового округу РФ. Взагалі, немає роздільно збройних формувань, так званої ПМР, та окремо російських підрозділів. Є лише окупаційні війська. Всі навчання, які проводяться, так званим, Міністерством оборони ПМР, проводяться під пильним контролем штабу Оперативної групи російських військ в Придністров’ї", - сповістив Росіан Васілой.

Армия ПМР
Під час навчань відпрацьовується повноціний наступ

Основна увага на тренуваннях зосереджується на підготовці диверсійних груп та організації стабільного зв’язку. А до класичних навчань діям у обороні та наступі додалось детальне відпрацювання бойових операцій в міських умовах. І саме цей елемент відпрацьовується вперше.

спецназ пмр
Вперше у ПМР відпрацьовуються бої у місті

Таким чином, як вважає військовий експерт, існує реальна загроза початку бойових дій за командою з Москви. Метою бойової операції армії РФ, яка буде посилена бойовиками з невизнаної республіки можут стати, як Молдова, так і Україна. За першим сценарієм 7-тисячне угруповання буде намагатися відрізати Молдову від дельти Дунаю. За другим взяти участь у масштабній операції зі створення коридору між Придністров'ям, тимчасово окупованим Кримом та Донбасом вздовж Чорного та Азовського морів.

Читайте також: Між війною та миром. Як Росія хоче захопити світ