xcounter
#

Заміна UH-1N Huey у ПС США: що зараз із програмою, яка стартувала ще у 2016 році

1883
Фото — Boeing
Фото — Boeing

Американські військові на заміну своїх UH-1N Huey обрали адаптовану версію гелікоптера AW139​ від Leonardo

Компанія Boeing наприкінці грудня минулого року завершила будівництво першого гелікоптера MH-139A Grey Wolf, який вже розпочав льотні випробування на підприємстві італійської компанії Leonardo у Філадельфії. Наразі триває процес сертифікаційних випробувань Федерального управління цивільної авіації, а постачання перших готових до експлуатації машин має стартувати пізніше цього року.

"Ми прагнемо просувати цю програму і досягли ще однієї важливої віхи, випустивши перший серійний літак. Це досягнення дозволяє нам завершити випробування і наблизитися до надання цієї критично важливої можливості ПС США", — відзначив директор програми Boeing MH-139 Азім Хан, як розповідає видання Defense News.

Читайте також: Замість AH-64 Apache та AH-1Z Viper Латвія обрала MD 530F Cayuse Warrior - що це за вертоліт

Гелікоптер MH-139A Grey Wolf — це військова версія комерційного гелікоптера AW139 від Leonardo, Повітряні сили США замінять ним свій парк з понад 60 застарілих гелікоптерів UH-1N Huey. Нові гелікоптери служба буде використовувати для патрулювання ядерно-ракетних полів, а також для перевезення високопоставлених військових посадовців, а також для пошуково-рятувальних робіт. Усього служба планує закупити 84 нових гелікоптери.

вертоліт MH-139A Grey Wolf
Гелікоптер MH-139A Grey Wolf, фото — U.S. Air Force/Samuel King Jr.

Нагадаємо, ще у вересні 2018 року компанія Boeing виграла твердий контракт на 2,38 млрд доларів у рамках програми заміни програми заміни Huey, і згодом отримала перші 375 млн доларів на постачання перших чотирьох гелікоптерів і інтеграцію необхідного обладнання в AW139 відповідно до вимог Повітряних сил США, які ініціювали тендер на новий гелікоптер ще у 2016 році.

Перший випробувальний гелікоптер було поставлено у грудні 2019 року, але згодом програма зіштовхнулася із затримками, пов’язаними з низкою різних нюансів — як із недооцінкою часу, необхідного для початку дослідно-конструкторських випробувань, так і з потребою перепроєктування одного з компонентів у гелікоптера, що інакше могло б призвести до аварій.

вертоліт MH-139A Grey Wolf Boeing
Фото — Boeing

Зрештою, восени 2023 року було поставлено шостий, останній випробувальний гелікоптер і завершило фазу досліджень, розробок, випробувань та оцінки. Водночас раніше минулого року, у березні, Boeing отримала контракт на 285 млн доларів на виробництво перших 13 серійних гелікоптерів MH-139A Grey Wolf, а загалом постачання усіх машин, які планують замовити ПС США, має закінчитися до вересня 2031 року.

У Boeing називають гелікоптер MH-139A "легким та доступним рішенням, що поєднує у собі продуктивність, експлуатаційну гнучкість та безпеку". Там наголошують на низьких експлуатаційних витратах і покращену ремонтопридатність, що дозволить зекономити понад 1 млрд доларів протягом життєвого циклу. MH-139A "літає на 50% швидше, на 50% далі, має кабіну на 30% більше і може підняти на 5000 фунтів більше, ніж застаріла платформа", — відзначають у Boeing.

Читайте також: Що за NH90, які Україна хотіла купити в Австралії, і наскільки це хороший вертоліт