xcounter
#

Rheinmetall каже, що завод з виробництва бронетехніки в Україні з’явится у дійсно рекордні строки

6213
KF51, всі фото – Rheinmetall
KF51, всі фото – Rheinmetall

За планами німецької компанії, завод мають відкрити вже в цьому році, вироблятимуть БТР Fuchs, танки та іншу бронетехніку

Німецький оборонний гігант Rheinmetall, який раніше у цьому році створив з ДК "Укроборонпром" спільне підприємство у бронетанковій сфері, планує найближчим часом відкрити в Україні завод з виробництва бронетехніки – про такі плани в інтерв’ю виданню CNN розповів очільник німецької компанії Армін Паппергер.

Причому відкриття заводу планується у доволі рекордні терміни – протягом наступних 12 тижнів або ж орієнтовно трьох місяців, він буде розташований у західній частині України.

Читайте також: Виробник танка KF51 Panther відповів на критику про "сиру машину": коли має стартувати серійне виробництво

Як відзначив Паппергер, на заводі передусім будуть здійснювати ліцензійне виробництво та ремонт німецьких бронетранспортерів Fuchs.

Це насправді має стати важливим тестом для українського ОПК у контексті перевірки всіх критичних напрямків такого спільного підприємства – від логістики та безпосередньо виробництва і до фінансових та управлінських аспектів.

Крім БТР Fuchs також йдеться й про те, що "найбільший у Німеччині виробник зброї буде навчати українців обслуговувати танки та іншу бронетехніку, вироблену на заводі".

БТР Fuchs
БТР Fuchs

Цілком ймовірно, що серед усього йдеться передусім про новітній танк KF51 Panther – нагадаємо, що раніше у Rheinmetall озвучували плани щодо будівництва в Україні до 400 таких танків на рік, водночас Defense Express оцінював реальні строки та інші аспекти таких планів.

Окреме питання в організації такого будівництва полягає у загрозі ракетних обстрілів з боку РФ – і тут варто зауважити, що очільник Rheinmetall вже раніше висловлювався з цього приводу, відзначаючи, що українці знають, як охороняти такі об’єкти.

"Зараз багато заводів, які виробляють військову продукцію [в Україні]. Це просто ще один – і ми можемо захистити й його", – відзначає Паппергер, коментуючи ризики будівництва такого заводу в Україні.

Читайте також: САУ PzH 2000 у руках ЗСУ зробила рекордну кількість пострілів: у Rheinmetall кажуть про показник у 20 000