xcounter
#

Німецька армія тестує легкі кулемети: що відомо про нову модифікацію MG4 (фото та відео)

Новий варіант легкого кулемета MG4 у версії MG4 A3
Новий варіант легкого кулемета MG4 у версії MG4 A3
884

Нова версія легкого кулемета MG4 має потрапити на озброєння вже в 2021 році

Протягом трьох тижнів у Німеччині тестують новий варіант легкого кулемета MG4 у версії MG4 A3. Так, під час випробувань, що проходили на базі 26-ої армійської повітряно-десантної бригади, з кулемета було здійснено понад 7000 пострілів.

Пулеметы MG4 A3
Кулемет MG4 A3 на випробуваннях. Фото: Бундесвер

За результатами цих тестувань Управління з розвитку армії Німеччини та компанія-виробник вносять останні удосконалення. За їхніми планами, остання модифікація кулемета має потрапити на озброєння Бундесверу вже в 2021 році.

Читайте також: Війська США поповняться новою секретною зброєю (відео)
Пулеметы MG4 A3
З новим кулеметом цілитися в темноті буде легше. Фото: Бундесвер

Вдосконалена версія, як і оригінальний кулемет, створювалася компанією Heckler&Koch. Деталі щодо нової модифікації не розкриваються, однак відомо, що кулемет отримав новий приціл 4×30, який полегшує прицілювання в темноті.

Пулемет MG4 A3
На випробуваннях. Фото: Бундесвер

Також, як стверджують у Бундесвері, новий оптичний приціл забезпечує визначення та знищення цілей на відстані до 1000 м.

У пресслужбі Heckler & Koch розповідають, що вдосконалена версія MG4 пропонує "сучасні технологічні досягнення", а "низька віддача забезпечує високу точність стрільби". Вага MG4 A3 становить 8,6 кг.

Пулеметы MG4 A3
Розробники на 100% впевнені в ефективності та якості нового кулемета. Фото: Бундесвер

Кулемет зручний для використання з будь-якої позиції: завдяки цьому він буде ефективним під час бойових дій в умовах тісної міської забудови.

Пулеметы MG4 A3
На озброєння – у 2021 році. Фото: Бундесвер

"Його відмінна бойова ефективність і дальність стрільби, оптимальна швидкострільність і простота у використанні роблять кулемет неповторним", – вважає розробник.

Читайте також: ​Відмова від булл-пап: армія Китаю замінить автомати QBZ-95 на QBZ-191