xcounter
#

Фенікс, Зоопарк, 1Л300, Резидент та інші розробки НВК "Іскра": розмова з директором Юрієм Пащенко

351
Фенікс, Зоопарк, 1Л300, Резидент та інші розробки НВК "Іскра": розмова з директором Юрієм Пащенко

Максимально детально про нові розробки та плани НВК "Іскра" Defense Express розпитав у директора підприємства - Юрія Пащенко.

КП "НВК "Іскра" - проведене українське підприємство, яке працює в одному з найтехнологічніших сегментів ОПК - радіолокації. Це запорозьке підприємство самостійно розробляє та виготовляє РЛС, контрбатарейні радари, засоби радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки для Збройних Сил України, а також на експорт.

Станції "Іскри" працюють по всьому світу, в екстремальних температурах пустель та у снігах Аляски. І саме вони забезпечують огляд повітряного простору українського неба. Фактично за останні чотири роки "Іскра" створила зразків нової техніки вдвічі більше, ніж за попередні 30 років.

Найвідоміші з них: оглядова РЛС 90К6, створена у рекордні строки 80К6КС1 "Фенікс" та контрбатарейний радар 1Л220УК "Зоопарк-3". Відновлено серійне виробництво станції РЕБ "Мандат", яку раніше виробляли у Донецьку.

Зараз "Іскра" веде розробку станції пасивної радіолокації "Резидент", яка може непомітно контролювати повітряний простір, нової станції РЕБ та РТР, тактичного контрбатарейного радару та багатофункціонального 1Л300.

Читайте також: Фенікс, Зоопарк, 1Л300, Резидент та інші розробки НВК "Іскра": розмова з директором Юрієм Пащенко (відео)