xcounter
#

Збройні Сили будують укріплення на межі з Кримом та готуються до маневреної оборони

8422
Збройні Сили будують укріплення на межі з Кримом та готуються до маневреної оборони

Також інженери ЗСУ прокладають мінні поля та маскують позиції наших військ

Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України сповістило: інженерні підрозділи частин, що чергують на кордоні з окупованим Кримом, ведуть будівництво фортифікаційних споруд та обладнують нові бойові позиції.

Зокрема, як говорить Командування ОС ЗСУ, військові інженери обладнали окопи та укриття для бойової техніки, створили систему траншей між бліндажами, та продовжують будівництво вогневих споруд для посилення позицій.

Окрім цього, інженерно-саперні підрозділи зведеного загону оперативного забезпечення проводять встановлення мінно-вибухових та не вибухових загороджень, нарощують заходи маскування та ведуть роботи з фортифікаційного обладнання позицій.

Слід відзначити, що Збройні Сили України готуються не лише до "позиційної", але й також до "маневреної" оборони проти можливої атаки армії РФ з окупованого Криму.

Зокрема, як розповідав Defence Express, 7 та 11 квітня підрозділи десантно-штурмових військ провели навчання по відбиттю можливого морського десанту противника. При цьому до навчань були залучені й екіпажі армійської авіації ЗСУ.

А 14 квітня цього року маневри на адмінмежі з окупованим Кримом провели бронетанкові підрозділи ЗСУ, оснащені "Булатами".

Читайте також: 1-а танкова бригада ЗСУ з Чернігівщини відпрацювала відбиття атаки та блокування противника