xcounter
#

"Булати" біля окупованого Криму: Об’єднані сили ЗСУ відпрацювали атаку на танки агресора

3967
"Булати" біля окупованого Криму: Об’єднані сили ЗСУ відпрацювали атаку на танки агресора

До маневрів були залучені танкові екіпажі та протитанкова артилерія нашого війська

Танкові екіпажі, підпорядковані командуванню Об’єднаних сил Збройних сил України, відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості вздовж адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Про це сповістила прес-служба командування Об’єднаних Сил Збройних Сил України.

За легендою навчань, танковий підрозділ агресора за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони.

За сигналом, артилерійські та танкові резерви ЗСУ, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, висунулися у визначені райони, щоб протидіяти наступу умовного противника.

Зокрема, протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 "Рапіра" відпрацювала стрільбу по бронетехніці противника.

Танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж та знищення противника.

"На перший погляд може здатися, що сценарій навчань дуже звичний тому, що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу в значній мірі змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою у особового складу", – наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте також: Армія США перекидає в Європу два підрозділи, їх зброя - ракетні установки та засоби кібер-війни