xcounter
#

Військово-Морські Сили України отримали свій перший комплекс "Нептун": захистять Азов та Чорне море

4912
Військово-Морські Сили України отримали свій перший комплекс "Нептун": захистять Азов та Чорне море

Це була передача дослідного варіанту комплексу, яку минулого четверга анонсував міністр оборони Андрій Таран

Військові-Морські Сили Збройних Сил України сьогодні, 15 березня, отримали до свого складу дослідні зразки українського берегового мобільного ракетного комплексу з протикорабельними ракетами РК-360МЦ "Нептун". Ці машини отримає на озброєння відповідний дивізіон в складі національного флоту.

На церемонії передачі цих машин був присутнім міністр оборони Андрій Таран.

Він наголосив, що передані машини були виготовлені в рамках державного контракту між Міністерством оборони України та Державним підприємством "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"".

І також – що передані зразки озброєння значно посилять спроможності Збройних Сил в Азово-Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, що очільник українського оборонного відомства анонсував передачу до складу ВМС першого комплексу "Нептун" в четвер, 11 березня 2021 року.

"Завдяки спільній роботі оборонного відомства і вітчизняних підприємств вдалося виготовити озброєння нового покоління, що збільшить стримуючий потенціал та підвищить вплив України на морі. Наше домашнє завдання — замкнути "Нептуни", ракетні і патрульні катери, корвети в єдину систему оборони, яка зможе дати відсіч противнику з моря", — підсумував міністр оборони Андрій Таран.

Втім, вітчизняним конструкторам потрібно буде ще "пересадити" серійні зразки комплексу "Нептун" на шасі Tatra
Читайте також: Оператори комплексу РК-360МЦ "Нептун" почали опановувати нову автоматизовану систему ситуаційної обізнаності ВМСУ (фото)