xcounter
#

"Інфозахист" на честь 10-річчя "Повернись живим" передав 10 млн грн на FPV-дрони для ЗСУ

1261
"Пластун", фото з сайту компанії "Інфозахист"
"Пластун", фото з сайту компанії "Інфозахист"

Скільки безпілотників можна купити на цю суму, та яку важливу техніку для ЗСУ робить ця компанія

Прес-служба компанії "Інфозахист" повідомила, що на честь 10-тиріччя заснування фонду "Повернись живим" зробила благодійний внесок в розмірі 10 мільйонів гривень на купівлю FPV-безпілотників для ЗСУ. Як уточнили в компанії для Defense Express, цієї суми вистачить орієнтовно на 1500 безпілотників для наших військових, дрони послужать для звільнення нашої землі від російських загарбників.

В компанії "Інфозахист" також доповнюють, що мають власну історію взаємодії із Фондом, та пишаються цим.

Читайте також: Німеччина вирішила, що F-35 будуватимуть в США, а не в Італії, але чому так не розкривають

Від Defense Express нагадаємо, що компанія "Інфозахист" займається виробництвом різного спектру апаратури для наших військових, в тому числі - систем радіотехнічної розвідки та протидії БПЛА для наших військових. Зокрема, у січні цього року ми розповідали, що рашисти скаржаться на український "Пластун", котрий відіграє значну роль у виявленні ворога.

Деталізуємо, що тут мова про малогабаритний тактичний пеленгаційний комплекс, який може моніторити обстановку на дистанції від 5 до 20 кілометрів та призначений для виявлення місцеположення систем зв’язку та інших джерел радіовипромінювання окупантів.

А наприкінці лютого цього року стало відомо і про те, що система "Плутон" від "Інфозахисту" на полі бою підтвердила заявлені характеристики. Тут мова про систему виявлення безпілотників усіх типів, які зараз можуть використовувати росіяни.

Вперше про існування "Плутона" стало відомо восени 2023 року, коли система проходила тестування у бойових умовах. "Плутон" призначений для використання командно-спостережними пунктами чи штабами.

Антена системи "Плутон"
Читайте також: Азербайджан в 2024 році вже замовив майже 120 САУ 155-мм, але ж він не воює з Вірменією