xcounter
#

ЗСУ розгромили 35-у армію рашистів, яка "воювала" гуталіном, туалетним папером і "бойовим матюгальником"

45186
ЗСУ розгромили 35-у армію рашистів, яка "воювала" гуталіном, туалетним папером і "бойовим матюгальником"

Рашистське командування відплатило своїми підлеглими за те, що не врахувало особливості місцевості під час підготовки до ведення бойових дій

Збройні Сили України завдали катастрофічних втрат 35-й загальновійськовій армії російських окупаційних військ. Про це повідомляє Інститут дослідження війни (ISW) з посиланням на російське джерело, яке висвітлює "закулісся" армії окупантів.

"Бойовий матюгальник" до Ізюма притягти не забули, а нормальне обладнання – ні

Так, після невдалих дій на Ізюмському напрямку ворог зазнав значних втрат у 64-й та 38-й окремих гвардійських мотострілкових бригадах, в яких наразі залишилося менш як 100 військових.

Читайте також: Рашисти навмання відстріляли "рекордну" кількість "сліпих" крилатих ракет Х-22

Причина поразки – російське командування не забезпечило необхідною технікою підрозділи, які вели бойові дії у лісистій місцевості та вчасно не відремонтувало важку артилерію.

Так, наприклад, ворог взагалі не був оснащений кирками та мав обмежену кількість саперних лопат БСЛ-110 та інших засобів для створення необхідних польових укріплень. Водночас замість необхідного обладнання рашисти отримували "КамАЗи" з гуталіном та туалетним папером.

Окупаційна армія також не мала ефективного зв’язку з командними центрами та була вимушена користуватися месенджерами замість зашифрованих телефонів.

Все це дозволило ЗСУ за допомогою сучасних засобів зв’язку та БПЛА завдавати ударів по передових позиціях РФ. В ISW наголошують – попри те, що дослідники не можуть підтвердити або спростувати цю інформацію, вона узгоджується з попередніми повідомленнями про російські операції та велику кількість втрат на Ізюмському напрямку.

Читайте також: У РФ почали розконсервовувати танки, які поросли бур'янами: скільки часу займе відновлення