Відзначається, що придбане обладнання вартістю близько 20 млн гривень дозволить повністю екіпірувати два взводи військовослужбовців.
В комплект входять персональні набори для військовослужбовців, озброєння бронетехніки, імітатори вибухових пристроїв та імітатори артилерійських гармат.
Читайте також: Бій в селищі: відео з лазертаг-навчання Збройних Сил на спеціальному полігоні
"Використання LaserTag під час заходів бойової підготовки дозволяє розвинути лідерські якості, роботу в команді та удосконалити навички володіння зі зброєю у військовослужбовців, які знаходяться на полі бою. Одна справа – навчальні стрільби по статичних мішенях, а інша – відпрацювання вогневої підготовки в динаміці", - зазначили у прес-службі оперативного командування "Північ".
![Випромінювач LaserTag приєднується до штатного озброєння](/media/contentimages/3e560db30f0be53b.jpg)
Придбаною системою зможуть користуватися всі підпорядковані ОК "Північ" підрозділи. Крім того, це спорядження - мобільне, а отже відтак є можливість переміщувати його на різні полігони.
Нагадаємо, тренування з новими системами LaserTag та Miles в ЗСУ почалися близько року тому. Схоже, що результати таких навчань виявились достатньо успішними, оскільки на початку поточного року Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський повідомив про плани забезпечити системами LaserTag у 2021 році всі навчальні центри підготовки підрозділів та загальновійськові полігони СВ ЗСУ.
![Лазерний випромінювач системи LaserTag від SKIF на танковій гарматі](/media/contentimages/db660db30e55d54a.jpg)
Варто також додати, що подібні системи широко використовуються під час навчань наших західних партнерів, зокрема на спільних тренуваннях Combined Resolve.
![Демонстрація роботи системи LaserTag під час навчань на Ширлані у листопаді 2020 року](/media/contentimages/31860db314377245.jpg)
Читайте також: До навчальних центрів ЗСУ надійшло понад 370 сучасних тренажерів