xcounter
#

Бій в селищі: відео з лазертаг-навчання Збройних Сил на спеціальному полігоні

1661
Лазертаг дозволяє значно підвищити навчання бійців
Лазертаг дозволяє значно підвищити навчання бійців

Збройні Сили України помітно просунулись у справі підготовки бійців до бойових дій. Але серед постійних навчань та польових виходів, які останнім часом помітно активізувались, окрему увагу приділяють підготовці з використанням лазертагу.

Одне з таких навчань зафільмувала Служба зв’язків з громадськістю Оперативного командування "Захід" Збройних Сил України та Defense Express. Під час нього відпрацьовували, під прикриттям танків, штурм селища та його оборону.

Читайте також: Україна хоче купити ще одну партію ударних безпілотників "Байрактар ​​TB2"

Лазертаг - спеціальна система, яка складається із лазерних випромінювачів, що встановлюються на штатне озброєння, та сенсорів, які фіксують "влучення".

Лазертаг ЗСУ
Індикація "ураження" на спеціальних сенсорах

Ці випромінювачі та сенсори можуть встановлюватись не тільки на автомат та звичайного піхотинця, але і на танк чи БМП. Водночас, враховуються і реальні можливості озброєння, наприклад, з автомата неможливо "підбити" бронетехніку.

Лазертаг ЗСУ
Випромінювач приєднується до штатного озброєння

А головним є те, що "бою" бере участь дві сторони, які "воюють" одна проти одної, що дозволяє максимально наблизити навчання до реальних умов.

Лазертаг ЗСУ
БМП-1 із системою лазертаг

Саме тому, їх використовують у навчаннях у багатьох арміях світу та під час міжнародних тренувань, наприклад, Rapid Trident, які торік пройшли на Львівщині.

Читайте також: Спецпідрозділи ВМС, ССО, НГУ, ДПСУ та поліції провели масштабні морські навчання (відео)