xcounter
#

У Польщі розповіли, скільки військових перекинуть до кордону з Білоруссю, щоб відлякати агресора

858
Фото — Ministerstwo Obrony Narodowej
Фото — Ministerstwo Obrony Narodowej

Таке рішення було прийнято, щоб підтримати польську прикордонну службу з урахуванням зростання напруги на польсько-білоруському кордоні

Польща перекине тисячі своїх військових до кордону з Білоруссю для підтримки своєї прикордонної служби. Таку інформацію у четвер, 10 серпня, повідомив очільник оборонного відомства Польщі Маріуш Блащак під час ефіру у Radio Jedynka.

Як відзначив Блащак, всього на кордоні буде знаходитися близько 10 тисяч військових, з них 4 тисячі будуть брати участь у безпосередній підтримці прикордонників, ще 6 тисяч — перебуватимуть у резерві. За словами Блащака, такий крок допоможе "відлякати агресора, щоб він не смів напасти на нас".

Читайте також: "Вагнер" готується до дій у Литві та Польщі й активно шукає поповнення серед білорусів

Нагадаємо, що рівень напруги на польсько-білоруському кордону значно зріс після випадку, який стався 1 серпня, коли білоруські гелікоптери Ми-8 та Ми-24 порушили державний кордон, залетівши у район польського населеного пункту Біловежа.

Згодом стало відомо, що "вагнерівці", які розташовані в Білорусі, концентруються напроти Сувальського коридору і їхня кількість там може перевищувати 4 тисячі, а за деякими даними сягати аж 10 тисяч.

На думку польських експертів, ймовірним сценарієм дій "вагнерівців" на кордоні з Польщею можуть бути як провокації, так і роздмухування антиукраїнських настроїв через теракти та іншими способами.

Читайте також: Стало відомо де саме Білорусь тримає ОТРК "Искандер", які є потенційними носіями ядерної зброї