xcounter
#

У Британії показали, як наші військові опановують гаубиці L118 та ракетну систему M270 (відео)

10621
L118
L118

ЗСУ активно опановують нову зброю на британських полігонах

Українські артилеристи зараз проходять активне навчання у Великобританії де опановують 105-мм гаубиць L118 та реактивну систему M270. Сюжет з тим, як саме проходять тренування на артилерійському полігоні показали журналісти Sky News.

Вони також попросили прокоментувати інструкторів з британської та новозеландської армій, які зізнались, що вражені завзятістю та професійністю українських військових.

Читайте також: ЗСУ відвоювали село Потьомкине на Херсонщині: контрнаступ ЗСУ продовжується

"Ми бачимо надвисокий ступінь мотивації та відданості своїй справі у цих хлопцях. Вони посилено тренуються і не витрачають час на відпочинок", - сказав майор збройних сил Нової Зеландії Джонатан Дік (Jonathan Dick).

Саме інструктори з цієї країни проводять навчання наших військових з користування гаубиць L118, яка також відома під назвою 105 Light Gun. Про передачу цього озброєння ще не оголошено офіційно, хоча снаряди для цих гармат вже виділені.

105 Light Gun
105 Light Gun для ЗСУ

Також українські військові опановують у Британії реактивну систему M270. Три таких системи британська армія виділяє зі свого складу.

"Ми підготували програму навчання на основі нашого досвіду тренування власних фахівців. Але ми побачили, що навчаємо вже професійних військових-ракетників і все проходить значно легше і швидше", - визнав капітан збройних сил Великої Британії Джеймс Оліфант (James Oliphant).

Своєю чергою українські військові не стали нічого коментувати на камеру, а їх лиця були спеціально розмиті. Але у кадр потрапив шеврон одного з бійців, які вели стрільби з L118 - 46-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Також варто зазначити, що Великобританія вже проводить загальновійськову підготовку українських військових і на навчання вже приїхали перші кілька сотень військових. А загалом Лондон готовий проводити навчання 10 тисяч українських бійців кожні 120 днів.

Читайте також: Українська САУ "Богдана" за коригуванням Bayraktar TB2 працювала по Зміїному: оприлюднено відео роботи вітчизняної розробки