xcounter
#

Щоб окупантам не було "нудно", британці передадуть ЗСУ ще 600 ракет, які вже "знайомі" російській армії

15036
Brimstone 3, фото ілюстративне. Джерело: MBDA
Brimstone 3, фото ілюстративне. Джерело: MBDA

Нові подробиці про оборонну допомогу від Великобританії

Новий масштабний пакет оборонної допомоги від Великобританії, крім танків Challanger 2, самохідних артилерійських установок AS90 та гусеничних БТРів FV430 Mk3 Bulldog, також передбачатиме постачання й ракет класу "поверхня-поверхня" Brimstone. Про це, як розповідає видання Reuters, повідомив міністр оборони країни Бен Уоллес.

Ракета Brimstone 2 від MBDA
Ракета Brimstone 2 від MBDA

Так, під час зустрічі з очільниками оборонних відомств інших країн на військовій базі Тапа, що в Естонії, Уоллес повідомив про плани передати Україні ще 600 ракет Brimstone.

Читайте також: Британія, за досвідом використання Brimstone у ЗСУ, робить ставку на цю ракету та пропонує встановлювати її навіть на квадрокоптери

"Можу сказати, що ми також збираємося відправити ще 600 ракет Brimstone на театр воєнних дій, що буде неймовірно важливо для допомоги Україні в домінуванні на полі бою", – відзначив він. Уоллес також додає, що постачання зброї планується як на 2023, так і на наступні роки: "Якщо президент Путін робить ставку на те, що нам буде нудно в цьому році, він помиляється".

Це не вперше, коли Великобританія передає Brimstone Україні – вони вже успішно нищать окупантів, і навіть відомо, якою саме версією ракет Brimstone утилізують окупантів.

Читайте також: Досвід України у дії: у Польщі анонсували замовлення на винищувач танків з ракетами Brimstone