xcounter
#

Проваливши спроби "купити" HIMARS, рашисти вирішили шукати ці РСЗВ в Європі

150820
M270, фото ілюстративне
M270, фото ілюстративне

РФ активізувала свою розвідку для пошуку шляхів постачання сучасних РСЗВ для Збройних Сил України

Російські спецслужбовці повинні виявити та відстежувати маршрути, за якими західні партнери постачають зброю Україні. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

Так, російські військові аташе у країнах Східної Європи по закритих каналах зв’язку отримали наказ вербувати тих співробітників поліції та громадян країн ЄС, які мають відношення до транспортування зброї.

Читайте також: У Пентагоні відповіли чи передають дані ЗСУ для наведення HIMARS

Крім того, у прикордонних регіонах спецслужби РФ хочуть вивідати необхідну їм інформацію у представників місцевих громад, а також у проросійських активістів.

У ГУР МОУ зауважують, що "отримавши від росіян пропозиції про співпрацю, європейці тут же звертаються до поліції та органів безпеки".

Рашистам не дає спокою зброя, що ефективно нищить позиції російських окупаційних військ – РСЗВ HIMARS вже знищила десятки цілей, а вчора, 15 липня, стало відомо, що ЗСУ вже отримали РСЗВ M270.

Ймовірно, свою розвідку РФ активізувала після того, як провалила спробу дискредитувати ЗСУ, поширюючи фейки про продаж РСЗВ HIMARS російській армії – водночас у США заявили, що "впевнені у прихильності українського уряду у незалежному захисту та обліку військової техніки американського походження".

Читайте також: Ракети ATACMS на РФ націлить не тільки Україна, США погодили продаж РСЗВ HIMARS ще одній країні