xcounter
#

Окупанти розповідають, що залишилося від "елітної" 58-ї армії РФ, яка була нашпигована "аналоговнєт" технікою

6020
Знищена БМП-3 1-ї батальйонно-тактичної групи 70-го мотострілецького полку 42-ї мотострілецької дивізіїі 58-ї армії південного військового округу
Знищена БМП-3 1-ї батальйонно-тактичної групи 70-го мотострілецького полку 42-ї мотострілецької дивізіїі 58-ї армії південного військового округу

Одна з "передових" армій у РФ була "вщент розбита" на півдні України

Рашисти розповідають, в якому стані зараз знаходиться 58-а армія Південного військового округу російської окупаційної армії, яку ЗСУ розбили на півдні України. Про це йдеться у чергових перехоплених Службою безпеки України перемовинах.

"От 58-ой армии вообще ничего не осталось. Она считалась самой тяжелой армией в Южном военном округе. По итогу, от нее не осталось практически ничего", – розповідає рашист.

Читайте також: Війна у деталях: резерви агресором введені, ініціатива втрачена, але попереду - важкі бої (аналіз)

Він зазначає, що в роті одного з його знайомих не залишилося жодного живого окупанта: "Всех, короче, поубивали. Всю роту".

За словами рашиста, така "сумна" ситуація спостерігається і в інших ротах: "У нас там тоже есть роты, где осталось 3 человека, 4 человека".

Цікаво, що самі ж окупанти називали 58-у армію однією "з передових" у РФ – у 2018 році вона була переоснащена найновішими озброєнням і "аналоговнет" технікою".

Нагадаємо – раніше бійці 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ у ході бою взяли у полон підполковника цієї армії, який був у спідній білизні та шкарпетках Збройних Сил України.

Читайте також: З чого знищили найновіший Т-90М "Прорыв": що може розказати одна єдина світлина (оновлено)
ТЕГИ Війна