Нещодавно на Херсонщині були знову помічені відновлені та модернізовані на ДП "Завод ім. Малишева" танки БМ "Булат".
Танковий взвод однієї з бригад, яка перебуває у підпорядковані Командуванню Об’єднаних сил ЗСУ та несе бойову службу на південному напрямку країни, провів чергові тренування.
Читайте також: Справжній Т-64 "Краб", без помилок РФ: симбіоз "Булата", Т-64 зразка 2017 та Т-84
![Булат](/media/contentimages/cdd5feca9d5d2115.jpg)
Як повідомила прес-служба Командування ООС, метою цих зайнять стало удосконалення навичок щодо здійснення маршу, розташування на місці та підтримання високого ступеня готовності до реагування на можливий прорив ворога.
![Булат](/media/contentimages/0b55feca9e8037c7.jpg)
Танкісти, після отримання сигналу висувалися на бойовій техніці за визначеним маршрутом в район очікування подальших розпоряджень від командування.
![Булат](/media/contentimages/0d25feca9f7d8772.jpg)
Нагадаємо, вперше модернізовані БМ "Булат" в зоні ООС були помічені на початку цього місяця. Того разу, один з танкових підрозділів, озброєний цими машинами проводив вдосконалення навичок з основних елементів танкового бою.
![Булат](/media/contentimages/2615fecab2b8c5c9.jpg)
Варто додати, що помічені машини були поставлені в ЗСУ у цьому році, після модернізації на ДП "Завод ім. Малишева". Про кілька таких постачань (у липні та жовтні ц.р.) повідомляла прес-служба ДК "Укроборонпром".
![Булат](/media/contentimages/cb55fecaa5fda5a1.jpg)
Оновлені БМ "Булат" отримали низку вдосконалень на кшталт тих, що вже відпрацьовані на лінійці Т-64 зразка 2017 року. Так, вони отримали нові радіостанції, сучасні засоби навігації українського виробництва та модернізовані прилади прицілювання й спостереження, які значно розширюють можливості броньованих машин, особливо під час дій у темну пору доби.
Читайте також: КБТЗ хоче замовити шість танкових прицілів для стрільби керованими ракетами