Згідно з повідомленням прес-служби ДК "Укроборонпром", до складу якого входить ДП "Завод імені В.О. Малишева", відвантажена партія з двох танків є "черговою", проте не уточнюється загальна кількість замовлених Міноборони машин та строки дії цього контракту.
Проте повідомляється, що робітниками ЗТМ "станом на липень 2020 року 50% державного контракту виконано… з дотриманням обумовлених строків".
Читайте також: На модернізацію одного танку Т-64 у версію "Краб" ХКБМ хоче 5 років
"Ми не лише провели заводський ремонт машин за технічним станом, але й встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. Завдяки новій радіостанції та сучасним засобам навігації наші військові зможуть зручніше і оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби", – відзначив генеральний директор ДП "Завод імені В.О. Малишева" Василь Крилас.
Таким чином, можна припустити, що оновлені БМ "Булат" пройшли модернізацію схожу на ту, що проходять старі Т-64 Збройних сил (тобто Т-64 зразка 2017 року) на інших підприємствах Концерну - ХБТЗ та ЛБТЗ.
Перед передачею представникам Міноборони оновлені "Булати" пройшли обов'язкові приймально-здавальні випробування на полігоні.
"Зокрема, бойові машини здолали відстань у 100 кілометрів, продемонструвавши відмінну роботу під час руху, показали гідні результати стрільб та інших полігонних тестувань", - повідомили у прес-службі Концерну.
Читайте також: ЗСУ отримали вже понад 200 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року